Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! Pdf İndir *Ücretsiz

Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! Pdf İndir – Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! PDF Kitap İndir

Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! Bilgileri

ASLA BAŞARAMAYACAKSINIZ!
Gerçek Hayat, özel sayı hacminde hazırladığı 1077. sayısında, İslam’a, Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a içerden ve dışardan yapılan saldırıları ele alıyor. Sosyal medyadan saldıran troller, yabancı ajanlar, Türk görünümlü dönmeler ve birbiriyle irtibatlı bu kadronun planları enine boyuna masaya yatırılıyor.Yuvarlak Masa toplantısında ise bu ay, Kenevir Tarımsal Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Başkanı Ahmet Şatıroğlu ve Kenevir araştırmaları ile bilinen Yazar İsmail Tokalak, Kenevir konusunda merak edilen sorulara cevap veriyor. Kenevir hangi alanlarda kullanılabilir? Doğal kenevir neden yasak? Kenevir, kanser ve MS hastalarına şifa olur mu ve daha birçok soru Gerçek Hayat’ın Mart sayısında… 
D. Mehmet Doğan, ‘Bir Cumhuriyet trajedisi: Çanakkale zaferini kutlayamamak!’ başlıklı yazısında Cumhuriyetin temel trajedilerinden birine daha dikkat çekiyor.
Erol Yarar, ‘İhracat merkezli kalkınma modeli’ yazısında yeni bir iş modelinin yol haritasını çiziyor.
Ukrayna’nın tarihi serüvenini ve Rusya ilişkilerini değerlendiren Süleyman Şahin, ’Ukrayna hakkında ne biliyoruz?’ sorusunu tarihi bir perspektif ile cevaplıyor.
Kemal Özer, ‘Kuş kadar beyni olmayanlar’ başlıklı yazısında batının tıp sahasındaki safsatalarına ve yaptığı hırsızlıklara mercek tutuyor. Komplo teorileriyle öcü gibi gösterilen kenevirin nasıl bir şifa kaynağı olduğunu okuyucularıyla paylaşıyor.
Özlenecek en son ülkenin İran olduğunu ifade eden Taha Kermani, ‘Hayâlî İran ütopyası’ yazısında, İran’ın Suriye’de Şam yönetimi ile yakın ilişkilerine değiniyor.
Alimcan Abled’in Çin özel dosyasında, yeni kapital ve sömürgeci gücün Türkiye’deki ticari ilişkilerine dikkat çekilip ‘Çin’in Türkiye’deki yatırımlarına çok dikkat edilmeli!’ uyarısı yapılıyor.
Mart sayısında ‘Taliban’ın ekonomi politiğini’ inceleyen Bülent Tokgöz,  dünyanın en fakir ülkelerinden olan Afganistan’ın, son yıllarda yaşadığı şiddetli ekonomik krizlerin sebeplerini sıralıyor. 
Türkiye ve Ermenistan ilişkilerindeki süreci tahlil eden Samir Babaoğlu, ‘Normalleşme başarılı olur mu?’ sorusunu cevaplıyor.Son gelinen durumu bir fırsat olarak gören Babaoğlu, daha önce yapılan hataları ve şimdi atılacak adımları yazıyor.
‘Başkasında aradığımız ‘enerji güvenliği’ kendi ellerimizde’ başlıklı uyarı yazısında Enerji politikasına değinen Taha Kermani, küresel doğalgaz talebi ve üretimi ile ilgili önemli veriler paylaşıyor.
Abir En Nahas’ın Suriye’de yaşanan katliamların neticelerini ‘Oğluma ve şehid annelerine mektup’ başlıklı yazısında bir şehit annesi olarak tüm şehit anneleri adına dile getiriyor.

Kitap Adı : Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız!
Yayın Tarihi : 11.03.2022
Yazar :
Yayın Evi : GERÇEK HAYAT DERGİ
Sayfa Sayısı :
ISBN : {isbn}

Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! Kitabı Hakkında Bilgiler

GERÇEK HAYAT DERGİ çıkarmış olduğu yazarı  olan Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. GERÇEK HAYAT DERGİ ait olan Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! Google Drive İle PDF İndir

Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! Yandex Disk İle PDF İndir

Gerçek Hayat – Mart 2022 / Sayı 1077 / Asla Başaramayacaksınız! Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel