Gerçek Pdf İndir *Ücretsiz

Gerçek Pdf İndir – Gerçek PDF Kitap İndir

Gerçek ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGerçek ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gerçek Bilgileri

”Halk haber duymak istediğini zanneder ama asıl istediği, kendi bildiği şeyleri tekrar duymaktır…”

Hazır olun, Disk’in büyülü atmosferi yepyeni bir meslekle tanışıyor: Gazetecilik!

William deSoze sıradan, küçük haberlerini postalamaktan pek memnundu. Bu sayede aylık geçimini sağlıyor, kitaplarını okuyor, keyfine bakıyordu. Fakat kaderin -ve elbette hikâye anlatma tanrılarının- isteğiyle yolu bir gün, ”icat çıkarmaya” bayılan birkaç cüceyle kesişti ve işte o andan itibaren Ankh-Morpork’un yaşantısı da tümden değişti. Dördüncü kuvvet, görev başındaydı…

Medya ve özellikle gazetecilik tarihini aydınlatmakla kalmayıp âdeta şenlendiren satırlarıyla Gerçek, ideal bir dünyada yaratılmaya çalışılacak siyasi komploların başarıya asla ulaşamayacağını gösteriyor. 

Nüktedan anlatımıyla, Diskdünya’yı daha önce hiç ziyaret etmemiş okurları bile kıskıvrak avucuna almayı başaran Terry Pratchett, ”araştırmacı gazetecilik” damarından yürüdüğü bu kitabıyla gerçekleri kahkaha ile buluşturuyor. 

”Haberse, gazeteye yazılır. Gazetedeyse haber sayılır. İşin gerçeği bu, bu kadar basit…”

Kitap Adı : Gerçek
Yayın Tarihi : 05.11.2021
Yazar : Terry Pratchett
Yayın Evi : DELİDOLU
Sayfa Sayısı : 408
ISBN : {isbn}

Gerçek Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gerçek indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gerçek Kitabı Hakkında Bilgiler

DELİDOLU çıkarmış olduğu yazarı Terry Pratchett olan Gerçek kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gerçek Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gerçek Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DELİDOLU ait olan Gerçek kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gerçek Google Drive İle PDF İndir

Gerçek Yandex Disk İle PDF İndir

Gerçek Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel