Gerçek Sensin Pdf İndir *Ücretsiz

Gerçek Sensin Pdf İndir – Gerçek Sensin PDF Kitap İndir

Gerçek Sensin ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGerçek Sensin ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gerçek Sensin Bilgileri

Kendi gerçeğinden kaçan genç bir kadın.
Gerçeğin peşinde genç bir adam.
Tozlu raflarda unutulmuş ve anılardan silinmiş eski bir aşk hikâyesi.
MİT Başkanı Sinan Öztürk, eline sırlarla dolu bir dosya geçtiğinde sevdiklerini ve geçmişini kurtarmak için bu sırları açığa çıkarmaktan başka yolunun olmadığının farkındaydı. Dosyayı teslim aldığı ilk gece uğradığı saldırı ve dosyanın çalınması, bu yolun engellerle dolu olduğunun ilk kanıtıydı. Basit bir kayıp çocuk vakası gibi duran bu dosya; yalanlar, oyunlar ve konuşulmayanlarla dolu bir geçmişin de kapısını aralamıştı.
Eski asker, istihbarat üyesi Elif Güven, tek bir amaç uğruna yaşıyordu. Mücadelesi, hayranı olduğu Sinan Öztürk’ü araç olarak kullanmayı gerektirse bile gözünü karartmıştı. Ne var ki aklı ile kalbi uyum içinde hareket etmiyordu.  Ya aşka teslim olacaktı ya da aşkı amacına kurban edecekti.
Otuz yıl öncesine ait masum bir aşk, tek bir yalanla büyüyerek herkesin geçmişini karanlıkla sarmıştı. Sırlar açığa çıkarken giderek daha da ağırlaşan geçmişin yükünü kaldırabilecekler miydi?
Aşk mı intikam mı?
Aşk için intikam ister misin veya intikamdan aşk için vazgeçer misin?

Kitap Adı : Gerçek Sensin
Yayın Tarihi : 12.11.2021
Yazar : Meral Kır
Yayın Evi : OLİMPOS YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 472
ISBN : {isbn}

Gerçek Sensin Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gerçek Sensin indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gerçek Sensin Kitabı Hakkında Bilgiler

OLİMPOS YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Meral Kır olan Gerçek Sensin kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gerçek Sensin Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gerçek Sensin Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. OLİMPOS YAYINLARI ait olan Gerçek Sensin kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gerçek Sensin Google Drive İle PDF İndir

Gerçek Sensin Yandex Disk İle PDF İndir

Gerçek Sensin Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel