Gizemli Şehirde Balayı Pdf İndir *Ücretsiz

Gizemli Şehirde Balayı Pdf İndir – Gizemli Şehirde Balayı PDF Kitap İndir

Gizemli Şehirde Balayı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGizemli Şehirde Balayı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gizemli Şehirde Balayı Bilgileri

Bir ejderha alevi gibi iki üç metreyi bulan alevler, balonu yeterince şişirdikten sonra sepet yerinden kalkmaya başladı. Harika, Can’a sarılarak heyecanını yatıştırmaya çalıştı. Balon havalandıkça biraz önce içinden geçtiklerinde ürkütücü görünen ayçiçekleri, küçülmeye başladı. Sabah güneşi doğdu doğacaktı. Herkes büyük bir merakla güneşin doğumuna tanıklık etmeye kilitlenmişti. Balon Gölü’nün üzerinden uçmaya başladı. Balon yavaş yavaş göle doğru alçalmaya başladı. Birkaç kişi dönüp pilota baktı. O da bir arızayı gidermeye çalışır gibi bazı ayarlarla oynuyordu. Hâlâ ateş basılmıyordu. Balon yavaş bir şekilde göle doğru inmeye devam ediyordu. Balonda bulunanlar endişelenmeye başladı. Dakikalar içinde güneş muhteşem bir şekilde doğup yeryüzünü kızıla boyadı. Güneşin doğumunu izledikten sonra göle ne kadar yakın uçtuklarını fark edenler endişeli bir şekilde kaptana ne oluyor der gibi baktı. Kaptan hâlâ bazı düğmeleri açıp kapatıyordu. Balonla göl arasındaki mesafe hızla azalıyordu. Birkaç kişi pilota,
 
“Ne oluyor?” diye sordu. Pilot,
 
“Sorun yok ara sıra böyle arıza yapıyor ama çözerim birazdan.” diye uğraşıyordu. Harika, Can’a baktı. Balon ile göl suları arasındaki mesafe iki metreye düştü. Hâlâ balon çalışmıyordu. Pilotun çabası işe yaramıyordu. Sepette bulunanlar arasında endişe iyiden iyiye artmıştı. Bir dakika içinde balonun sepeti göl suları ile buluştu. Sepetin göle değmesiyle çıkan su sesini herkes duymuştu.

Kitap Adı : Gizemli Şehirde Balayı
Yayın Tarihi : 22.11.2021
Yazar : Ömer Mazi
Yayın Evi : GECE KİTAPLIĞI
Sayfa Sayısı : 293
ISBN : {isbn}

Gizemli Şehirde Balayı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gizemli Şehirde Balayı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gizemli Şehirde Balayı Kitabı Hakkında Bilgiler

GECE KİTAPLIĞI çıkarmış olduğu yazarı Ömer Mazi olan Gizemli Şehirde Balayı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gizemli Şehirde Balayı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gizemli Şehirde Balayı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. GECE KİTAPLIĞI ait olan Gizemli Şehirde Balayı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gizemli Şehirde Balayı Google Drive İle PDF İndir

Gizemli Şehirde Balayı Yandex Disk İle PDF İndir

Gizemli Şehirde Balayı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel