Gizli Bahçe Pdf İndir *Ücretsiz

Gizli Bahçe Pdf İndir – Gizli Bahçe PDF Kitap İndir

Gizli Bahçe ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGizli Bahçe ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gizli Bahçe Bilgileri

Yüz­ba­şı Len­nox, İn­gi­liz devleti adına, oldukça önemli bir gö­rev içine Hindistan’a gön­de­ril­miş­ti. Yüzbaşı Hindistan’da iken bir çocuğu oldu. Adını Mary koydukları çocukları ne yazık ki öbür çocuklar kadar şanslı biri değildi.
Güzeller güzeli bir kadın olan annesi, çocuğunu bağrına basmadığı gibi bir de Hintli dadıyı çocuğunun varlığından kimseye bahsetmemesi için sıkı sıkı tembihlemişti.
Mary bir ya­şı­na ka­dar hiç dı­şa­rı çı­ka­rıl­ma­mış­tı. Çok çabuk ve sık sık hasta oluyordu. Ama dadısının sevgi dolu ve özenle bakması sayesinde biraz da olsa gelişmiş ve ayakta durmaya başlamıştı. Ama yine de dış çevreden uzak tutuluyordu. Yalnızca Hintli dadısı ve evin diğer hizmetçileri onu görebiliyordu.
Be­bek­li­ğin­de de pek güzel olmayan Mary, bü­yü­dük­çe da­ha da çir­kin­le­şi­yor­du. Çok hırçın bir çocuktu. Hem kimseye yaklaşmıyor, hem de kimsenin kendisine yaklaşmasına izin vermiyordu.

Kitap Adı : Gizli Bahçe
Yayın Tarihi : 25.08.2020
Yazar : F. Hodgson Burnett
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 120
ISBN : {isbn}

Gizli Bahçe Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gizli Bahçe indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gizli Bahçe Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı F. Hodgson Burnett olan Gizli Bahçe kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gizli Bahçe Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gizli Bahçe Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Gizli Bahçe kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gizli Bahçe Google Drive İle PDF İndir

Gizli Bahçe Yandex Disk İle PDF İndir

Gizli Bahçe Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel