Gönülden Bağlı Pdf İndir *Ücretsiz

Gönülden Bağlı Pdf İndir – Gönülden Bağlı PDF Kitap İndir

Gönülden Bağlı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGönülden Bağlı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gönülden Bağlı Bilgileri

New York Times’ın en çok okunan yazarlarından Mary Balogh, iki aşk arasında kalmış bir kadını büyük bir ustalıkla anlatıyor. Arkadaşlık, sadakat, entrika ve baştan çıkarıcı bir aşk…

Üsteğmen Lord Eden, silah arkadaşının karısı Ellen Simpson’ı içten içe arzulasa da ona asla sahip olamayacağını düşünür ve duygularını bastırır. Ta ki Ellen’ın kocası Charlie savaşta ölene kadar…

Ellen, Lord Eden’ın tehlikeli cazibesine daha fazla karşı koyamaz. Fakat kimseyle paylaşamayacağı sırrı yüzünden Ellen, Lord Eden’a kendini tamamen teslim edemez ve her şeye rağmen ondan uzak durmaya çalışır. Büyük bir sır ve giderek yaklaşan skandal…

Lord Eden, büyük bir aşk ve tutkuyla bağlı olduğu kadına sahip olmak için bütün bedelleri ödemeye ve her şeyi yapmaya hazırdır.

“Hayatta kalanların görünen ve görünmeyen yaralarını sadece zaman ve sevgi iyileştirebilir. Aile sevgisi, bağlılık, cesaret ve içtenlik ile ilgili içinizi ısıtacak bir hikâye…”
-Jane Bowers,
Romance Reviews Today

Kitap Adı : Gönülden Bağlı
Yayın Tarihi : 22.01.2015
Yazar : Mary Balogh
Yayın Evi : EPSİLON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 454
ISBN : {isbn}

Gönülden Bağlı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gönülden Bağlı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gönülden Bağlı Kitabı Hakkında Bilgiler

EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Mary Balogh olan Gönülden Bağlı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gönülden Bağlı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gönülden Bağlı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Gönülden Bağlı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gönülden Bağlı Google Drive İle PDF İndir

Gönülden Bağlı Yandex Disk İle PDF İndir

Gönülden Bağlı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel