Gözbağı Pdf İndir *Ücretsiz

Gözbağı Pdf İndir – Gözbağı PDF Kitap İndir

Gözbağı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGözbağı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gözbağı Bilgileri

Aslında hepimiz zeki ve donanımlı olarak dünyaya geliriz. Sevgi dışında da bir duyguya yer yoktur yaratılışımızda. Ama ilk günden itibaren bize korku, endişe, nefret gibi olumsuz duygular yüklenmeye başlayınca, zamanla kendi dünyamızı kurar, kendi gerçekliğimizi yaratırız. Biz bu sahte dünyaya ‘zihin’ diyoruz. Algılarımız da, gerçekte var olmayan bu olumsuz duygulara dayandığı için, çoğunlukla yanlış yargılara varmamız kaçınılmaz olmaktadır. Bu nedenle başka insanları yargılamadan kaçınmak daha doğru bir yol olur.

Bu kitapta sizlere az veya çok tanıdık gelen değişik karakterlerle tanışacak, onlar gibi düşünmeyi deneyecek, onlar gibi hissetmeye çalışacaksınız. Kahramanlarımızı da hemen yargılamaya kalkmayın lütfen! Yanılıyor olabilirsiniz.

Romanımda tüm o göreceli algılarınız ile birlikte dansa kaldırıyorum sizleri. Müziği ben seçtim; ritmi sizlere bırakıyorum…

Kitap Adı : Gözbağı
Yayın Tarihi : 29.04.2021
Yazar : Bahadır Berk
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 343
ISBN : {isbn}

Gözbağı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gözbağı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gözbağı Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Bahadır Berk olan Gözbağı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gözbağı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gözbağı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Gözbağı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gözbağı Google Drive İle PDF İndir

Gözbağı Yandex Disk İle PDF İndir

Gözbağı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel