Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Pdf İndir *Ücretsiz

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Pdf İndir – Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri PDF Kitap İndir

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGrupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Bilgileri

İlk baskısı 1995’de yayımlanan Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri kitabına bakıldığında çok yol kat edildiği anlaşılabilir.
Kitapta, otuz beş yıllık meslek yaşamımda liderliğini yaptığım onlarca grupla psikolojik danışma oturumlarından örnekler verilmiştir. Bu örneklerin, anlatılanların anlaşılmasını kolaylaştıracağı düşünülmektedir. Diğer bir farklılık da, bu geliştirilmiş basımın resimlerle renklendirilmesi olmuştur.
Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri kitabının içeriğini planlarken, öğrenme modeline dayalı gruplar temel alınmıştır. Bu nedenle, danışan, psikolojik danışman kavramları kullanılmıştır. Ancak, transferans ve direnç konularında, özellikle, diğer kaynaklara atıfta bulunulduğunda hasta kavramı yer almıştır.
Kitaba, Grupla Psikolojik Danışmaya genel bir bakışla başlanmış ve özellikle grup rehberliği ve grupla psikolojik danışma üzerinde durulmuştur; çünkü, maalesef alandan olanlar bile bu iki kavramı çoğu kez karıştırmaktadırlar. Yaptıkları iş grup rehberliği olduğu hâlde, “Grupla psikolojik danışma yaptım.” deyiveriyorlar ve hatta tezlerini de öyle isimlendiriyorlar.
Kitapta adı geçen bazı kavramlar üzerinde durularak sonra da grupla psikolojik danışma yapabilmesi için “psikolojik danışman”ın nasıl bir eğitim alması gerektiği konusu ele alınmıştır. Psikolojik danışma grubunun özellikleri, terapötik güçler, grubun evreleri, amaçlar, direnç ve transferansa da ayrıntılı bir şekilde değinilmiştir. Ayrıca, grupla psikolojik danışmada alıştırmalar ve yeri, güçlüğü olan danışanlar ve bu danışanlarla başetme yolları üzerinde odaklanılmıştır.

Kitap Adı : Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri
Yayın Tarihi : 09.04.2020
Yazar : Nilüfer Voltan Acar
Yayın Evi : NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 280
ISBN : {isbn}

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Kitabı Hakkında Bilgiler

NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Nilüfer Voltan Acar olan Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK ait olan Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Google Drive İle PDF İndir

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Yandex Disk İle PDF İndir

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel