Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe Pdf İndir – Hasbahçe Pdf İndir

Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe Pdf İndir – Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe PDF Kitap İndir

Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGüliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe Bilgileri

"Bu cüceler matematiği iyi biliyorlardı. Bunlar boyumu, enimi, ağırlığımı ölçmüşler ve beni krala götürecek olan arabanın acele inşasına başlamışlar. Beni taşıyacak arabanın inşası için beş yüz marangoz çalışmış ve birçok mühendislik hesapları yapılmıştır. Nihayet yirmi iki tekerlekli bir araba yapmışlar. Etrafıma birer ayak uzunluğunda direkler dikmişler. Direklerin başına makaralar takmışlar. Vücudumu, ellerimi ve kollarımı bağlamışlar. İplerin öbür uçlarını direklerin makaralarından geçirerek, binlerce cüce çekmiş. Bu şekilde beni yerden bir karış kadar kaldırmışlar. Altıma arabayı getirmişler. Beni arabanın üstüne yatırmışlar ve sonra arabaya sımsıkı bağlamışlar. Bu işler hep ben uyurken olup bitmiş. Kralın en büyük atlarından beş yüz tanesi benim arabamı çekmiş ve bu şekilde beni başşehirlerine doğru götürmeye başlamışlar…"

Kitap Adı : Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe
Yayın Tarihi :
Yazar : Jonathan Swift
Yayın Evi : Hasbahçe
Sayfa Sayısı : 86
ISBN : 9786059964272

Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe Kitabı Hakkında Bilgiler

Hasbahçe çıkarmış olduğu yazarı Jonathan Swift olan Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. Hasbahçe ait olan Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe Google Drive İle PDF İndir

Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe Yandex Disk İle PDF İndir

Güliver Cüceler Ülkesinde Jonathan Swift Hasbahçe Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel