Gülliver Cüceler Ülkesinde Pdf İndir *Ücretsiz

Gülliver Cüceler Ülkesinde Pdf İndir – Gülliver Cüceler Ülkesinde PDF Kitap İndir

Gülliver Cüceler Ülkesinde ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGülliver Cüceler Ülkesinde ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gülliver Cüceler Ülkesinde Bilgileri

Biz beş  kardeştik ve ben üçüncüydüm. Babam, on sekiz yaşıma girdiğimde beni üniversiteye gönderdi. Orada üç yıl kaldım. Fakat okul masrafları fazla olduğu için Londra’da doktorluk yapan Bay Bates’in yanında yardımcı olarak çalışmaya başladım. Bay Bates’in yanında tam beş yıl çalıştım. Doktorluk mesleğini öğrendiğim gibi biriktirdiğim paralarla denizcilik ve deniz hakkındaki bilgilerimi de arttırdım.
Daha sonra tıp bilgimi ilerletmek için iki buçuk yıl da Hollanda’da öğrenim gördüm. Ülkeme dönünce Bay Bates’in tavsiyesiyle bir gemide doktorluk yapmaya başladım. Kısa bir sure sonra da evlendim.
Sevgili öğretmenim Doktor Bates iki yıl sonra öldü. Doktor Bates öldükten sonra karada doktorluk yapamayacağımı anladım. Adeta deniz ve deniz yolculuğu beni kendine çekiyordu. Sonunda tekrar denize açıldım. Doğu Hindistan’a giderken güçlü bir fırtına çıktı ve bu fırtına bizi bir adanın açıklarına doğru sürükledi.

Kitap Adı : Gülliver Cüceler Ülkesinde
Yayın Tarihi : 11.08.2020
Yazar : Jonathan Swift
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 48
ISBN : {isbn}

Gülliver Cüceler Ülkesinde Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gülliver Cüceler Ülkesinde indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gülliver Cüceler Ülkesinde Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Jonathan Swift olan Gülliver Cüceler Ülkesinde kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gülliver Cüceler Ülkesinde Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gülliver Cüceler Ülkesinde Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Gülliver Cüceler Ülkesinde kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gülliver Cüceler Ülkesinde Google Drive İle PDF İndir

Gülliver Cüceler Ülkesinde Yandex Disk İle PDF İndir

Gülliver Cüceler Ülkesinde Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel