Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf İndir *Ücretsiz

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf İndir – Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) PDF Kitap İndir

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Bilgileri

Yüreğim yolculuk isteğiyle doluydu. Eşim ve çocuklarımla vedalaştım. Üç yüz tonluk bir gemiyle Hindistan’a doğru hareket ettik. Kışı geçirmek için bir süre konakladıktan sonra kuzeye doğru yola çıktık.
Tam Madagaskar Adası’nın olduğu bölgeye ulaşmıştık ki korkunç bir fırtınaya tutulduk. Bu fırtına yirmi gün kadar sürdü. Bizi gideceğimiz taraftan bir hayli uzaklara sürükledi.
Nihayet fırtına dindi ve biz az da olsa rahata erdik. Ancak bu da uzun sürmedi. Buna ilaveten bir de doğu denizlerinin uzun süren yağmurları başlamıştı. Bu fırtınadan da beterdi. Denizde çalkalanıp duruyor, yağmur durduğunda kuzeye doğru yol alıyorduk.
Nereye gittiğimizi artık pek kestiremiyordum; o kadar ki en usta gemiciler bile bunu bilmiyorlardı. Gemimizde bir hasar yoktu, gemiciler de iyiydi ama hiç içme suyumuz kalmamıştı. Ne yapıp edip acilen su bulmamız gerekiyordu.

Kitap Adı : Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş)
Yayın Tarihi : 02.09.2020
Yazar : Jonathan Swift
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 64
ISBN : {isbn}

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Jonathan Swift olan Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Google Drive İle PDF İndir

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Yandex Disk İle PDF İndir

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel