Gülüm Dedem Pdf İndir *Ücretsiz

Gülüm Dedem Pdf İndir – Gülüm Dedem PDF Kitap İndir

Gülüm Dedem ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGülüm Dedem ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gülüm Dedem Bilgileri

Bir hayal kahramanı değil Gülüm Dedem… Hayalî bir karakter değil… Sizin bizim gibi bu topraklarda doğmuş yaşamış bizden biri… Ama öyle bir insan ki ‘Yaşamak bir sanattır.’ düşüncesini uygularcasına; iyi bir evlat, iyi bir eş, iyi bir baba, iyi bir dede olabilmiş harikulâde bir insan Gülüm Dedem…
Eski kültürümüzdeki ulu kişilere çok benzeyen, bir aksakal âdeta…
 
Gülüm Dedem’in torunu olan yazar, bu kitabın içeriğini anılarıyla oluşturmuş. ‘Kıskançlık, Kul Hakkı, Yalan, Bayram, Haram Lokma, Sabır, Merhamet, İyilik, Emanete Hıyanet ve Veda Zamanı’ başlıklarını taşıyan ve birbirinin devamı olan hikâyelerde iki ortak kahraman var: Ayşecik ve Gülüm Dedem…
 
Gülüm Dedem, ancak derin okyanus sularında  rastlanabilen inci taneleri gibi nadide bir kahraman… Okudukça seveceksiniz, inanın.
 

Kitap Adı : Gülüm Dedem
Yayın Tarihi : 07.05.2019
Yazar : Ayşe Karaca
Yayın Evi : AZ KİTAP
Sayfa Sayısı : 192
ISBN : {isbn}

Gülüm Dedem Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gülüm Dedem indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gülüm Dedem Kitabı Hakkında Bilgiler

AZ KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Ayşe Karaca olan Gülüm Dedem kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gülüm Dedem Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gülüm Dedem Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AZ KİTAP ait olan Gülüm Dedem kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gülüm Dedem Google Drive İle PDF İndir

Gülüm Dedem Yandex Disk İle PDF İndir

Gülüm Dedem Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel