Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) Pdf İndir *Ücretsiz

Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) Pdf İndir – Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) PDF Kitap İndir

Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGülyüze Hasret (Hz. Vahşi) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) Bilgileri

Adem Saraç’tan Hz. Vahşi’nin hayatında tablolaşan bir hasretin hikayesi.
Aldanışların girdabına düşmüş bir ömür düşünün. Esaret zincirinin muazzam cürümler işlettiği Vahşi’nin hayatını… Bir gün ruhunu ve bedenini saran tutsaklığı söküp alıyor. İslam’ın ruhları dirilten iklimine koşuyor.Yüreğindeki zindanlar aydınlanıyor birden. Bir ışık doğuyor içine; acaba diyor, acaba? İki Cihan Güneşi’nin nazarları değer mi gözlerime? Doya doya bakabilir miyim nur yüzüne? Hayali cihana değer bir tebesüme nail olabilir miyim? Yazık ki bir uyarı gelip çatıyor önüne: Ve o, Gül Yüzlü’nün yakınında iken Gül Yüzlüye Hasretle geçiyor günleri… Vahşi (r. a)ın ızdırabı, içimi burkar diye endişe etmeyin… Eminiz ki onun kararlı duruşu içinizi ısıtacak. İslam olmakla aydınlanan yüzü şavkıyıacak hayalinize. Rasûlullah’ı uzaktan görmek için ışıyan gözlerinden bir umut ışığı doğacak yüreğinize. Artık onun sadece adı Vahşi. Yüreği, kimliği asırları aydınlatan bir Hazret… Hazreti Vahşî’nin aziz hatırasını okumak ister misiniz?

Kitap Adı : Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi)
Yayın Tarihi : 01.01.2002
Yazar : Adem Saraç
Yayın Evi : ERKAM YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 120
ISBN : {isbn}

Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) Kitabı Hakkında Bilgiler

ERKAM YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Adem Saraç olan Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ERKAM YAYINLARI ait olan Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) Google Drive İle PDF İndir

Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) Yandex Disk İle PDF İndir

Gülyüze Hasret (Hz. Vahşi) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel