Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan Pdf İndir *Ücretsiz

Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan Pdf İndir – Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan PDF Kitap İndir

Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenHacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan Bilgileri

Hacı Bektâş-ı Velî, Mevlanâ Celaleddin-i Rûmî, Ahî Evran, Yunus Emre, Karaca Ahmed Sultan ve Pîr Sultan Abdal gibi manevî saltanat sahibi olan isimler; Anadolu insanının sevgi, hoşgörü, tevazu, doğaya saygı gibi manevi ihtiyaçlarını karşılayan, değeri yüksek düşünce ve fikir sahipleridirler. Bu aydınlanmacı insanların Anadolu’da tekke, zaviye ve dergâhları bulunmaktadır. Asırlarca insanlar, tekke, zaviye ve dergâhlarda sevgi, hoşgörü, insana ve doğaya saygı gibi değerleri öğrenmişlerdir.

 
Hacı Bektâş-ı Velî’nin has halifesi Sarı İsmail Sultan da; Hünkâr’ın talimatı ve görevlendirmesi doğrultusunda, Batı Anadolu Bölgesi’nde açtığı tekke ve zaviyelerle, bölge insanlarına sevgi, saygı, hoşgörü ve tevazu gibi insanî değerler götürmüş; Anadolu’nun Türk ve İslâm ülkesi olması yolunda önemli hizmetlerde bulunmuş bir “Türkmen Beyi”, “Gazi Dervişi” ve “Hacı Bektâş-ı Veli halifesi”dir.
 
Sarı İsmail Sultan adına yazılmış alanında ilk ve tek olan bu eser, beş yıllık yoğun bir bir emeğin ürünüdür. Bu sürede 2-3 günden 10 güne kadar uzayabilen 10′ dan fazla alan çalışması yapılarak, 40′ a yakın yerleşim yerine gidilmiş ve 100′ ü aşkın insanla görüşülmüştür. Alandan toplanan bilgilerle, Osmanlı arşiv belgeleri ve diğer yazılı kaynakların sentezi yapılarak ortaya çıkarılan bu kitabı, yayınevi olarak okurlara sunmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz.

Kitap Adı : Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan
Yayın Tarihi : 25.07.2019
Yazar : İbrahim Afatoğlu
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 384
ISBN : {isbn}

Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı İbrahim Afatoğlu olan Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan Google Drive İle PDF İndir

Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan Yandex Disk İle PDF İndir

Hacı Bektaş-ı Veli’nin Has Halifesi Sarı İsmail Sultan Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel