Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı Pdf İndir *Ücretsiz

Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı Pdf İndir – Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı PDF Kitap İndir

Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenHarry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı Bilgileri

Jim Kay’in Harry Potter dünyasına getirdiği yorumu görmekten çok memnunum ve yeteneğini ödünç vermeye devam ettiği için onur ve minnet duyuyorum.” – J.K. ROWLING
 
Okul yılı boyunca üç görev yerine getirilecek ve bunlar şampiyonların farklı farklı
niteliklerini sınayacak… sihirli güçlerini – cesaretlerini – sonuca varma yetilerini – ve, elbette, tehlikeyle başa çıkma yeteneklerini.
Quidditch Dünya Kupası’nda Kara Leke’nin gökyüzünde belirdiği andan itibaren tehlike Harry Potter’ın peşini bırakmaz. Harry efsanevi Üçbüyücü Turnuvası’nda Hogwarts’ı temsil etmek üzere seçilir; en maharetli büyücüleri bile zorlayacak sihir ve cesaret testleriyle sınanır – ilk görev onu acımasız Macar Boynuzkuyruk’la karşı karşıya getirir.
Oysaki yarışma Harry için çok daha uğursuz bir güç sınavının başlangıcıdır.
Tom Riddle’ın atalarının yattığı mezarın bulunduğu Küçük Hangleton’ın sisleri arasında en Karanlık büyü hazırlanmaktadır…
 
Eşsiz sanatsal maharetiyle Kate Greenaway Madalyası’nı kazanan Jim Kay, Beauxbatons, Durmstrang ve Hogwarts’ın Üçbüyücü Turnuvası’nı kazanmak için mücade ettiği J.K. Rowling’in çok sevilen serisinin dördüncü kitabının bu müthiş
resimli özel baskısında en sevilen karakterlerin – Deligöz, Viktor Krum, Rita Skeeter daha pek çoklarının – nefes kesen sahnelerini canlandırıyor.

Kitap Adı : Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı
Yayın Tarihi : 16.10.2020
Yazar : J. K. Rowling
Yayın Evi : YAPI KREDİ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 464
ISBN : {isbn}

Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı Kitabı Hakkında Bilgiler

YAPI KREDİ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı J. K. Rowling olan Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YAPI KREDİ YAYINLARI ait olan Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı Google Drive İle PDF İndir

Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı Yandex Disk İle PDF İndir

Harry Potter ve Ateş Kadehi (4) Resimli Özel Baskı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel