Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan Pdf İndir *Ücretsiz

Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan Pdf İndir – Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan PDF Kitap İndir

Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenHasan Dağı’nda İlmi Cevelan ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan Bilgileri

Eser, 7-16 Haziran 1928 tarihinde Hasan Dağı’na yapılan ilmi bir seyahati anlatmaktadır. Bu seyahate, Aksaray Orta Mektep Müdür, Mualimlleri, 55 öğrenci, Belediye Reisi Hadi Bey ve eşi, Müdür Hüsnü Bey’in eşi, Belediye Veznedarı Yakup Efendi ve Taşpınar Karakol Kumandanı Niğdeli Şakir Efendi katılmıştır.

Muallim Hüsnü Bey, eseri on günlük seyahat izlenimlerini esas alarak hazırlanmıştır. Ayrıca esere Muallim Hüsnü Bey tarafından Aksaray ve çevresini anlatan bir ek konmuştur. Eserade, Hasan Dağı ve çevresi, seyahat esnasında uğranılan köyler ve durumları anlatılmıştır. Aksaray jeolojisine ait bilgiler de yer alan eserin ek bölümünde ise; Aksaray’ın coğrafyası, tarihçesi, eserleri ve meşhurları hakkında malumat verilmiştir.

Kitap Adı : Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan
Yayın Tarihi : 25.08.2009
Yazar :
Yayın Evi : KÖMEN YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 127
ISBN : {isbn}

Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan Kitabı Hakkında Bilgiler

KÖMEN YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı  olan Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KÖMEN YAYINLARI ait olan Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan Google Drive İle PDF İndir

Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan Yandex Disk İle PDF İndir

Hasan Dağı’nda İlmi Cevelan Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel