Hatırımda Kalanlar Pdf İndir *Ücretsiz

Hatırımda Kalanlar Pdf İndir – Hatırımda Kalanlar PDF Kitap İndir

Hatırımda Kalanlar ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenHatırımda Kalanlar ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Hatırımda Kalanlar Bilgileri

Dışişleri Bakanlığı’nda 41 yılı aşkın süre hizmet verdikten sonra Nisan 2012’de emekli olan Büyükelçi Ömer Altuğ, Hatırımda Kalanlar’da İzmir’de başlayıp ve Baltık Denizi kıyılarındaki Estonya ve Litvanya’da Büyükelçilik görevi üstlenmesine kadar uzanan yaşamının renkli anlarını akıcı bir dille anlatıyor.

Kitabı okurken bir yandan Dışişleri Bakanlığı’nın koridorlarında dolaşacak, diğer yandan uluslararası ilişkilerimiz bağlamında ilginç gözlem ve olaylar hakkında bilgi sahibi olacaksınız: 1979 İran İslam Devrimi’nin atmosferini yakından teneffüs edecek, bir Türk diplomatının Almanya, İtalya ve Mısır’daki serüveninden ilginç kesitler göreceksiniz. Ayrıca, ülkemizde fazla tanınmayan Estonya ve Litvanya hakkında çoğu okuyucuya çarpıcı gelecek bilgiler edineceksiniz.

Hatırımda Kalanlar, diplomasiye ilgi duyan veya duymayan tüm okuyucuların keyif alabileceği bir kitap.

Kitap Adı : Hatırımda Kalanlar
Yayın Tarihi : 11.12.2014
Yazar : Ömer Aluğ
Yayın Evi : BOYUT YAYIN GRUBU
Sayfa Sayısı : 319
ISBN : {isbn}

Hatırımda Kalanlar Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Hatırımda Kalanlar indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Hatırımda Kalanlar Kitabı Hakkında Bilgiler

BOYUT YAYIN GRUBU çıkarmış olduğu yazarı Ömer Aluğ olan Hatırımda Kalanlar kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Hatırımda Kalanlar Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Hatırımda Kalanlar Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. BOYUT YAYIN GRUBU ait olan Hatırımda Kalanlar kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Hatırımda Kalanlar Google Drive İle PDF İndir

Hatırımda Kalanlar Yandex Disk İle PDF İndir

Hatırımda Kalanlar Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel