Hayatı Denedim Pdf İndir *Ücretsiz

Hayatı Denedim Pdf İndir – Hayatı Denedim PDF Kitap İndir

Hayatı Denedim ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenHayatı Denedim ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Hayatı Denedim Bilgileri

Ben, meslek sahibi, hiç çocuklu, iki kez dul, bir kedili, çok çiçekli, şimdilerde bekar bir kadınım. Yani, toplumun çağrışı ile “dul”um (!) Hem sevdim, hem de sevildim. Hem de kaç kereler… Acıyı da, hüzünü de, kederi de tattım. Hiç aç kalmadım. Sağlıklıyım. Enerjiğim. Üretkenim. Çalışkanım. Duygusalım. Becerikliyim. Yaratıcıyım. Sanatçıyım. Tiyatrocuyum. Şakacıyım. Fotoğrafçıyım. Söz yazarıyım. Ev kadınıyım. Neşeliyim. Hoşum. Matrağım. Vejetaryenim. Gırgırım. Sevgiliyim. Dişiyim. Dürüstüm. Mutluyum… Çünkü kadınım. Ama… Mutsuzum. Çünkü: Ne şimdi her şeyin bedeli iki bacak arasında? Neden kadınlar yalnızca doğurmak için? Neden kadınlar bu yüzyılda erkeğinden hala dayak yiyor? Neden kadınlar güçsüzmüş? Bunu kim demiş?sevgisini ve coşkusunu yaşamak isteyen kadınlar neden orospuymuş? Dulların yaşamı niye kısıtlı olmalıymış? Neden yalnız yaşayan kadınlar kötüymüş?
Kadınım… İşte bunlar yüzünden de mutsuzum…

Kitap Adı : Hayatı Denedim
Yayın Tarihi : 20.04.2016
Yazar : Füsun Önal
Yayın Evi : İNKILAP KİTABEVİ
Sayfa Sayısı : 172
ISBN : {isbn}

Hayatı Denedim Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Hayatı Denedim indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Hayatı Denedim Kitabı Hakkında Bilgiler

İNKILAP KİTABEVİ çıkarmış olduğu yazarı Füsun Önal olan Hayatı Denedim kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Hayatı Denedim Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Hayatı Denedim Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İNKILAP KİTABEVİ ait olan Hayatı Denedim kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Hayatı Denedim Google Drive İle PDF İndir

Hayatı Denedim Yandex Disk İle PDF İndir

Hayatı Denedim Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel