Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası Pdf İndir *Ücretsiz

Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası Pdf İndir – Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası PDF Kitap İndir

Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenHayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası Bilgileri

Kitap kapağında gördüğünüz Martin Luther King’in hepimizin bildiği “I have a dream”-“Bir hayalim var benim” sözü harekete geçirdi bizi. Çünkü o tarihi konuşma şöyle başlar; “Bugün size diyorum ki, dostlarım, şu anın getirdiği güçlüklere ve engellemelere rağmen bir hayalim var benim.” Biz de şu anın ve zamanın getirdiği güçlüklere ve engellemelere rağmen yılmamış, yola çıkmış, başarıya ulaşmış girişimcileriz.

Hayatımın Fikri; insanların hayallerine giden yolda, karşılarına çıkan yol ayrımlarında çıkartıp bakabilecekleri bir yol haritası olarak hazırlandı.

Keza Martin Luther King aynı konuşmada “Bir sorunu çözmenin en iyi yolu, nedenini yok etmektir.” diyor. Biz de girişimcinin kafasındaki en büyük sorun olan NASIL?’ı çözebilmek için, nasıl yapılabileceğini anlatarak sorunu ortadan kaldırmaya çalıştık. Bu kitap elinizdeyse sizin de “hayatımın fikri” dediğiniz bir hayaliniz vardır. Biliyoruz, yapmamanız için size onlarca sebep sunan var. Biz de yapmanız için onlarca sebep vermeye çabaladık. Çünkü SpiderMan’in yaratıcısı San Lee 95 yaşında yaptığı bir konuşmada Spider Man konusunda kendisini vazgeçirmeye çalışan yapımcıyla geçen diyalogdan bahsetmiş ve şunu söylemiştir; “İyi olduğunu bildiğiniz bir fikriniz varsa, salağın tekinin sizi vazgeçirmesine izin vermeyin.” 

Siz de lütfen hayatınızın fikrine adım atarken kimsenin sizi vazgeçirmesine izin vermeyin.

— Bu kitap sizler için yol haritası olma çabası ile yazıldı.
— Bizler de yol arkadaşınız olmak için çalışıyoruz.
 
Aklınıza takılan her türlü soru için yazarlar ile hayatiminfikri.com aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Girişimci Kalın
Kitaptaki konuların ana başlıkları:
Giriş
İş Kurma Süreçleri
Pazarlama Planı
İş Planı
Hayal Edenler Hakkında
 
“Girişimciler, iyi bir fikir için paraları ve itibarlarını ortaya koyup zar atarlar. Girdikleri riskin başarısını ve başarısızlıklarını üstlenirler.” Victor Kiam

Kitap Adı : Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası
Yayın Tarihi : 07.05.2019
Yazar : Kolektif
Yayın Evi : HAYATIMIN FİKRİ
Sayfa Sayısı : 112
ISBN : {isbn}

Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası Kitabı Hakkında Bilgiler

HAYATIMIN FİKRİ çıkarmış olduğu yazarı Kolektif  olan Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. HAYATIMIN FİKRİ ait olan Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası Google Drive İle PDF İndir

Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası Yandex Disk İle PDF İndir

Hayatımın Fikri 101 Fikirden İşe Yol Haritası Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel