Hazreti Ali Pdf İndir *Ücretsiz

Hazreti Ali Pdf İndir – Hazreti Ali PDF Kitap İndir

Hazreti Ali ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenHazreti Ali ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Hazreti Ali Bilgileri

Resulullah (sav) Ehl-i Beyt kanalıyla gelen bir hadiste şöyle buyurur:
– Bilin ki, kim Ali’yi severse, melekler onunla musafaha eder; Peygamberler onu ziyaret eder ve Allah onun her hacetini yerine getirir.
Cabir b. Abdullah-i Ensari de, Ebu Zer’den şöyle bir hadis rivayet etmiştir:
“Mescitte, Peygamber’in (sav) yanında oturuyordum; o sırada Ali (ra) çıkageldi. Resulullah (sav), onun geldiğini görünce sordu:
– Ey Ebu Zer, kimdir bu gelen?
Ben ‘Ali’dir, ya Resulullah’ dedim. Yine sordu:
– Ey Ebu Zer, onu seviyor musun?’
– Evet ya Resulullah. Vallahi onu seviyorum; onu seveni de seviyorum.
Bunun üzerine Peygamberimiz (sav) şöyle buyurdu:
– Ey Ebu Zer, Ali’yi sev, onu seveni de sev. Zira hiç şüphesiz, kul ile Allah u Teâlâ’nın arasındaki hicabı, Ali b. Ebu Talib’in sevgisidir. Ey Ebu Zer, ihlâs ve samimiyetle Ali’yi sev; çünkü kim Ali’yi ihlâsla sever ve Allah u Teâlâ’dan bir şey isterse, ona istediğini verir ve Allah’ı çağırdığında ona icabet eder.
– Ya Resulullah, ben Ali b. Ebu Talib’in sevgisini, yüreğimde soğuk bir suyun serinliğinin veya arı balının veya okuduğum bir Kur’an ayetinin (lezzeti) gibi buluyorum; hatta bu, baldan daha lezzetlidir benim yanımda.
Allah Resulü (sav) şöyle buyurdu:
– Şecere-i Tayyibe Biziz; Allah’ın sağlam kulpu Biziz. Bizim sevenlerimiz ise o ağacın yapraklarıdır. O halde kim cennete gitmek isterse, o ağacın dallarından birisine tutunsun.”

Kitap Adı : Hazreti Ali
Yayın Tarihi : 13.10.2020
Yazar : Ali Haydar Haksöyler
Yayın Evi : HALK KİTABEVİ
Sayfa Sayısı : 248
ISBN : {isbn}

Hazreti Ali Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Hazreti Ali indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Hazreti Ali Kitabı Hakkında Bilgiler

HALK KİTABEVİ çıkarmış olduğu yazarı Ali Haydar Haksöyler olan Hazreti Ali kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Hazreti Ali Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Hazreti Ali Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. HALK KİTABEVİ ait olan Hazreti Ali kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Hazreti Ali Google Drive İle PDF İndir

Hazreti Ali Yandex Disk İle PDF İndir

Hazreti Ali Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel