Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) Pdf İndir *Ücretsiz

Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) Pdf İndir – Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) PDF Kitap İndir

Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenHerkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) Bilgileri

Toplam 1810 sayfadan oluşan ve 460,00 TL değerindeki bu sette yer alan her kitap özenle hazırlanarak hem daha kolay öğrenmeniz amaçlanmış hem de öğrendiklerinizi daha hızlı bir şekilde uygulamanız için örnek projeler ile desteklenmiştir.
 
Güncel güvenlik, saldırı ve savunma, hacking yöntemleri ve prensipleri için referans olacak şekilde yayına hazırlan bu sete indirimli sahip olabilirsiniz.

Kitap Adı : Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap)
Yayın Tarihi : 30.11.2021
Yazar : Dr. Ahmet Güler
Yayın Evi : DİKEYEKSEN YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 1810
ISBN : {isbn}

Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) Kitabı Hakkında Bilgiler

DİKEYEKSEN YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Dr. Ahmet Güler olan Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DİKEYEKSEN YAYINCILIK ait olan Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) Google Drive İle PDF İndir

Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) Yandex Disk İle PDF İndir

Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel