Hicran Gecesi Pdf İndir *Ücretsiz

Hicran Gecesi Pdf İndir – Hicran Gecesi PDF Kitap İndir

Hicran Gecesi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenHicran Gecesi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Hicran Gecesi Bilgileri

Hani dünya üzerinde kalpleri cehennem ateşiyle yakan bir hastalık varmış. Şeytan kulağına kurşun, ismine aşk derlermiş. Bu illet asırlarca bütün dünyaya hâkim olan bir dertmiş, bilgeler, âlimler, hiç kimse bunun elinden kurtulamazmış.
Bir gün, bir evin kapısına bırakılan ve kimsesiz bir kız olan Serap’ı, o evin sahipleri evlat edinir ve büyütür. Doğumundaki şansızlık onu büyürken terk eder ve bir ailesi olur. Serap yıllar geçtikçe dillere destan bir güzellikle donatılır. Ancak kimsesizliği her yerde önüne çıkar ve iki nişanlısı tarafından terk edilir. Böylece kırılan gururuyla kendisinden otuz yaş büyük bir Beyefendi ile evlenir. O günden sonra her şey altüst olur.
Aşk, Serap’ın ruhunda ezelden beri yanan kızgın bir ateştir fakat kader onu,  bu karanlıkta yaratılan bir insanla karşılaştırır.
        
Böylece, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Kitap Adı : Hicran Gecesi
Yayın Tarihi : 09.04.2022
Yazar : Güzide Sabri
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 184
ISBN : {isbn}

Hicran Gecesi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Hicran Gecesi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Hicran Gecesi Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Güzide Sabri olan Hicran Gecesi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Hicran Gecesi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Hicran Gecesi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Hicran Gecesi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Hicran Gecesi Google Drive İle PDF İndir

Hicran Gecesi Yandex Disk İle PDF İndir

Hicran Gecesi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel