Huzur Durakları Pdf İndir *Ücretsiz

Huzur Durakları Pdf İndir – Huzur Durakları PDF Kitap İndir

Huzur Durakları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenHuzur Durakları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Huzur Durakları Bilgileri

“Lakin şimdi kapıdan içeri girecekler gibi değil mi?
Yaşarken dokunulası bedenleri şimdi çürümeye / kokmaya başladı bile, ama nasıl?
Günler unutturmak için olan biteni hatırasız beyinlerimize, esiyor içimize işleyerek delice. Ne dokunup ne çekebiliyoruz ellerimizi günlerin göz kamaştıran ışığından. Kirpiğimize değen gözyaşlarımızı kurutan hafif bir deniz rüzgârı, o kadar…

Ağırlığı her nefes alışımızda daha da artan hüznümüzü kimlere emanet edip gidelim Hafız! Çare yok! Bin yıldır yaşıyormuş gibi yorgunum adını bilmediğim taze bahar çiçeklerinin arasında. Artık geri dönecek kimse yok… Beklediğim kimse yok! Daha ne kadar yaşayacağım. 

-Sahi yaşamak neydi, yaşamanın anlamı neydi? Beni türlü yokluklarla denedin ey hayat! Buz gibi soğuk sular döküldü üzerimden, yaralarıma türlü yangınlar değdi, ne hasretlikler eridi yangınımdan. Artık beklemiyorum. Bekleyemiyorum… Yüzümde eskisinden de belli belirsiz bir gülümsemeyle sadece duruyorum. Mutfak masasında bir elimde yarım kalmış çayı içerken ve birer birer geç(mey)en günlerin huzurlu sessizliği ve karanlığı gözlerimi yakarken, ışıltılı bir Azazil elini uzatırsa diye diğer elimi hep boş bırakıyorum.”

Kitap Adı : Huzur Durakları
Yayın Tarihi : 29.11.2019
Yazar : Kadir Cem Özdemir
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 196
ISBN : {isbn}

Huzur Durakları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Huzur Durakları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Huzur Durakları Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Kadir Cem Özdemir olan Huzur Durakları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Huzur Durakları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Huzur Durakları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Huzur Durakları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Huzur Durakları Google Drive İle PDF İndir

Huzur Durakları Yandex Disk İle PDF İndir

Huzur Durakları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel