I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl Pdf İndir – TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI Pdf İndir

I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl Pdf İndir – I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl PDF Kitap İndir

I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenI. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl Bilgileri

Üzerinden neredeyse bir yüzyıl geçmesine karşın, I. Dünya Savaşının nedenleri, niteliği ve mirası bugün hâlâ hararetli tartışmalara konu oluyor. Tarihteki bu ilk topyekûn savaşa dair kültürel referanslar bugüne dek gücünden hiçbir şey yitirmedi. 1914 yılında fitili ateşlenen büyük ideolojik ve ulusal çatışmalar, savaşan devletlerde muazzam bir değişimi harekete geçirmişti. Etkileri 20. yüzyıla yayılan ve damgasını vuran bir değişimdi bu. Almanyanın kıtanın hâkimiyetini ele geçirmesinin önüne geçmek için savaştan başka yol yok muydu? İtilaf Devletlerinin pek yardım etmemesi sonucunda Rusyanın 1917de yenilmesi ve bu yenilginin Bolşevik Devriminin önünü açması mı daha kötüydü? Yoksa olasıbir Alman zaferi mi? Askerler teknolojik savaşın yeni gerçekliği karşısında nasıl tepki vermişti? Savaş sürüncemede kalırken, Almanyadaki sosyalistler nasıl bir saikle pasifizme yöneldiler? Savaşın sömürgecilik, 1920lerin diplomasisi, savaşla ilgili ulusal mitosların yükselişe geçmesi üzerindeki etkileri nelerdi?

Bu kitaba katkıda bulunan yazarlar askeri tarih, uluslararası tarih ve kültür tarihini bir araya getiren çok geniş bir literatürden yararlanarak, 20. yüzyılın bütününü kavrayışımız açısından genel bir çerçeve sağlayan bir I. Dünya Savaşı analizi sunuyorlar.

Kitap Adı : I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl
Yayın Tarihi : 23.01.2018
Yazar : Geoffrey Parker
Yayın Evi : TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 359
ISBN : {isbn}

I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl Kitabı Hakkında Bilgiler

TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Geoffrey Parker olan I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI ait olan I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl Google Drive İle PDF İndir

I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl Yandex Disk İle PDF İndir

I. Dünya Savaşı ve 20. Yüzyıl Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel