İcatlarım Pdf İndir *Ücretsiz

İcatlarım Pdf İndir – İcatlarım PDF Kitap İndir

İcatlarım ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİcatlarım ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İcatlarım Bilgileri

Günümüzde şehirlerimizin ışıklarını Sırbistan’ın küçük bir köyünde dünyaya gelen ve 1800’lü yılların sonunda Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşen alternatif akımın mucidi ve tam bir dünya insanı olan Nicola Tesla’ya borçluyuz. İnsanlık onun sayesinde radyo dinliyor ve uzaktan kumanda ile elektronik cihazlarını kontrol ediyor. Ayrıca elektrik sayacını, otomobillerin hız göstergesini, röntgen cihazını, radarı ve elektrik saatlerini de onun icatları sayesinde kullanıyoruz. İnsanlığa hizmeti tartışılamaz boyutta olan Tesla bilim ve teknolojinin birçok alanında kullanılan ve henüz kullanılmamış yüzlerce icada sahiptir. Birçok bilim insanının çalışmaları henüz mucidi hayatta iken kullanım dışı kalmasına rağmen Tesla’nın icatları üç asırdır kullanılmaktadır.
Bilim günümüzde bile onun eşsiz mirasından beslenmektedir. Elektro mikroskoplar, televizyon ve cep telefonlarının çalışma prensipleri ve lazer gibi buluşların temeli bile Tesla’nın fikirlerine dayanmaktadır. Tesla, sayısız buluşuyla insanlığa katkısı olmasına rağmen hayatını iki temel hedefe adamıştı, bedava elektrik enerjisi elde etmek ve bunu tüm gezegene kablosuz olacak şekilde dağıtmak.
Henüz beş yaşındayken icatlarına başlayan Tesla, köyünde bulunan çarklara hiç benzemeyen ve akıntıda sorunsuz bir şekilde işleyen su çarkını tasarladı. Daha sonra kürdanlardan oluşan ve böceklerin kanat gücüyle çalışan mini bir yel değirmeni yaptı. Bu dönemde ağabeyinin trajik ölümünden sonra bütün başarıları sönük kalan Tesla, “Bu nedenle kendime karşı güvensiz bir çocuk olarak büyüdüm, fakat kesinlikle aptal bir çocuk değildim” demiştir.
Elinizdeki bu kitapta Tesla’nın kendi kaleminden çocukluk ve gençlik yılları dahil hayatından önemli kesitleri, icatları, bu icatları gerçekleştirirken sahip olduğu motivasyonları, bu yolda karşısına çıkan zorlukları ve bu zorlukları nasıl aşmaya çalıştığını okuyacaksınız. Günümüzde temiz enerjiye olan ilgi ve bu bağlamda atılan adımlar Tesla’nın asırlar önce altyapısını attığı fikirler üzerine inşa edilmektedir.

Kitap Adı : İcatlarım
Yayın Tarihi : 27.04.2020
Yazar : Nikola Tesla
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 80
ISBN : {isbn}

İcatlarım Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İcatlarım indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İcatlarım Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Nikola Tesla olan İcatlarım kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İcatlarım Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İcatlarım Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan İcatlarım kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İcatlarım Google Drive İle PDF İndir

İcatlarım Yandex Disk İle PDF İndir

İcatlarım Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel