İçimizdeki Issız Mahşer Pdf İndir *Ücretsiz

İçimizdeki Issız Mahşer Pdf İndir – İçimizdeki Issız Mahşer PDF Kitap İndir

İçimizdeki Issız Mahşer ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİçimizdeki Issız Mahşer ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İçimizdeki Issız Mahşer Bilgileri

İçinin yangınları bir gün söner. Acıların küle dönüşür. Yok olup gider. Çoraklaşmış topraklarına yağmurlar yağar. İhya etmek istediklerin yeniden filizlenir. Yaşamak için, yaşatmak için karanlıklara güneş olur doğarsın. Eğer düştükten sonra yeniden ayağa kalkmasını bilirsen bir gün sen aydınlatırken tüm kör karanlıklar bir kere daha kaybeder.
***
Son menzile vardığımda, son gözyaşım kuruduğunda, son çiçeğim solduğunda, son anımı yaşamaya yaklaştığımı düşündüğümde; sonsuz erk sahibi, beni kendisine kul olarak layık gören Allah’a olan güvenim sonsuzdu. O bana asla tükenmediğimi yalnızca sabretmem gerektiğini hatırlatırdı. Onun benim için sakladığı güzellikleri bilemezdim. O yüzden Allah için sabretmem gerektiğinin farkındaydım.
***
Herkes konuştu. Sen susmayı tercih ettin. Susmanın da anlatacakları vardı, bilirdim. O yüzden senin sustuklarından haykırmak istedim. Yeryüzündeki ve yeryüzü dışındaki bütün güzellikler seni bulsun; çünkü sen bunu fazlasıyla hak ediyorsun…

Kitap Adı : İçimizdeki Issız Mahşer
Yayın Tarihi : 09.12.2020
Yazar : Nimetullah Ökçetekin
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 173
ISBN : {isbn}

İçimizdeki Issız Mahşer Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İçimizdeki Issız Mahşer indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İçimizdeki Issız Mahşer Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Nimetullah Ökçetekin olan İçimizdeki Issız Mahşer kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İçimizdeki Issız Mahşer Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İçimizdeki Issız Mahşer Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan İçimizdeki Issız Mahşer kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İçimizdeki Issız Mahşer Google Drive İle PDF İndir

İçimizdeki Issız Mahşer Yandex Disk İle PDF İndir

İçimizdeki Issız Mahşer Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel