İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 Pdf İndir *Ücretsiz

İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 Pdf İndir – İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 PDF Kitap İndir

İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 Bilgileri

“Fakat hayret, birden Galatasaraylılar canlanıyor. Akın akın üstüne. Fener’de ise fazla bir emniyet ve lüzumsuz bir gurur var… Muslih uzaktan bir kafa darbesiyle ikinci sayıyı kaleye sokunca Galatasaray’da ümit fazlalaştı. Zaten Galatasaray’ın canlanmasına mukâbil Fener’de umûmî bir atalet gözüküyor… İşte yavaş yavaş harikayı yaratan, gayr-i kâbili mümkün kılan sarı kırmızılılar üçüncüyü ve beraberlik sayısını kaydedince Fener tehlikeyi anladı… Fakat aynı paniğe şimdi onlar uğramışlardı. Galatasaray ise hâlâ hücumda ve hattâ bir şut direğe çarpıyor ve Fener’i galip muvaffakiyetten mağlup dereceye düşürmeye
ramak kalıyor.”

Mehmet Yüce, Türkiye futbol tarihini özgün kaynaklara inerek yeniden yazdığı çalışmasının ikinci cildinde, 1923-1952 dönemini ele alıyor: Cumhuriyetin ilanından, profesyonelliğin resmen başlayışına kadar.İstanbul’un büyük üçlüsüne ve İstanbul turnuvalarına takılmıyor sadece kitap, sadece Ankara ve İzmir’e de bakmakla kalmıyor, Türkiye’nin bütün taşralarındaki futbol meşgalesine mutlaka göz atıyor.

“Çamurlu, tozlu sahalara; her an yıkılacak gibi duran, zaman zaman çöken ahşap tribünlere; bazen neşeli, şakacı hattâ alaycı olan, bazen de kızıp en yakası açılmadık küfürleri dahi etmekten çekinmeyen, kulüplerinin rengine âşık hararetli taraftarlara”, muhabbetli bir seyahat.

Kitap Adı : İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952
Yayın Tarihi : 16.01.2015
Yazar : Prof. Dr. Mehmet Yüce
Yayın Evi : İLETİŞİM YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 512
ISBN : {isbn}

İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 Kitabı Hakkında Bilgiler

İLETİŞİM YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Prof. Dr. Mehmet Yüce olan İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İLETİŞİM YAYINLARI ait olan İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 Google Drive İle PDF İndir

İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 Yandex Disk İle PDF İndir

İdmancı Ruhlar / Futbol Türkiye Futbol Tarihi 2. Cilt Tarihimizin Klasik Devreleri: 1923-1952 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel