İfrit Kutusu Pdf İndir *Ücretsiz

İfrit Kutusu Pdf İndir – İfrit Kutusu PDF Kitap İndir

İfrit Kutusu ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİfrit Kutusu ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İfrit Kutusu Bilgileri

7 SINAV
7 ANAHTAR
7 GÜN
VE DÜNYAYI KURTARACAK 1 FIRSAT
Robert Reckliss kendisine gönderilen esrarengiz kutunun yaşantısını altüst edeceğinden habersizdir. Aynı gece bir tanıdığı kuşkulu bir şekilde intihar eder. Ertesi gün eski bir dostu Batı dünyasını yeryüzünden silecek ölümcül gizemli bir silahın varlığını açıklar. Robert yedi gün sonra infilak edecek bu İfrit Kutusu’nu arayıp bulmak zorundadır. Patlamayı engelleyecek anahtarların izini sürebilmek için Manhattan’da bir dizi sınavdan geçmesi gerekiyordu.
Zamana karşı amansız bir yarışa giren Robert, Terri adında gizemli bir kızın rehberliğinde Manhattan sokaklarında koşuştururken sinsi bir göz de onları izlemektedir. Karşı konulmaz doğaüstü güçler ise sınavları tamamlamasını engellemeye çalışmaktadır.
Benzerlerinden çok farklı bir gerilim romanıyla karşı karşıyasınız. İpuçlarını Robert’la çözün ki İfrit Kutusu’nun kapağı sonsuza dek açıl-masın…

Kitap Adı : İfrit Kutusu
Yayın Tarihi : 24.01.2008
Yazar : Martin Langfield
Yayın Evi : ALTIN KİTAPLAR
Sayfa Sayısı : 480
ISBN : {isbn}

İfrit Kutusu Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İfrit Kutusu indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İfrit Kutusu Kitabı Hakkında Bilgiler

ALTIN KİTAPLAR çıkarmış olduğu yazarı Martin Langfield olan İfrit Kutusu kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İfrit Kutusu Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İfrit Kutusu Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ALTIN KİTAPLAR ait olan İfrit Kutusu kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İfrit Kutusu Google Drive İle PDF İndir

İfrit Kutusu Yandex Disk İle PDF İndir

İfrit Kutusu Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel