İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken Pdf İndir *Ücretsiz

İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken Pdf İndir – İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken PDF Kitap İndir

İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken Bilgileri

DOĞUM: 1892

ÖLÜM: 1958

Dolu dolu yaşanmış bir ömür…

Kayseri, Develi doğumlu…

Vefa Lisesi, Mülkiye, Kaymakamlık, Milletvekilliği ve Belediye Başkanlığı…

68 yıl…

Kurtuluş Savaşı…

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu…

Cumhuriyetimizin ilk yılları…

Savaşın acımasızlığı…

İnsanlığın iflas ettiği anlar…

Ve yaşananların birinci ağızdan bin dokuz yüz ellili yıllarda kaleme alınmış hali.

“Aman Allahım! İnsanoğullarını bu müthiş cinayetlerin işlenmesine peygamberlerinle, mukaddes kitaplarınla sen mi sürüklüyor ve özendiriyorsun?..

Meşrutiyetin ilanından sonra bazı Hıristiyanlar çocuklarını Türk okullarında okutmaya başlamışlardı. Onlarla ne çabuk ve ne güzel anlaşmış ve kaynaşmışlardı. Dertlerini, sevinçlerini paylaşıyorlardı. Ölen bir Ermeni arkadaşlarının tabutunun arkasından hüzünlü gözyaşı döktüklerini, günlerce anılarını hatırlayarak yasını tuttuklarını hatırladı. Neydi bu güzel ve insanca duyguları nefrete ve düşmanlığa dönüştüren nedenler?

Kimdi bütün bu yüce duyguları ortadan kaldıranlar? Din adamları mı? Taçlı hükümdarlar mı? Büyük sermayedarlar mı? Macera peşinde koşan ırkçı ve milliyetçiler mi? Vatan, millet birliği, refah beraberliği iddiasında bulunan sosyalistler mi?

Hâlâ, en kısa zamanda en çok adam öldürebilen bir kimse Zafer kazanmış komutan, millî kahraman kabul ediliyor. Müthiş ölüm makineleri icat edenler de, dâhi sayılıyor. Sonra da tabii ömrünü tamamlamış ihtiyar bir hastayı yaşatmak, yaralı bir hayvanı kurtarmak için emekler harcanıyor, fedakârlıklara katlanılıyor. İnsan ruhundaki bu çelişki nedir Allah’ım?..”

Kitap Adı : İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken
Yayın Tarihi : 09.01.2008
Yazar : Osman Coşkun
Yayın Evi : GİTA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 255
ISBN : {isbn}

İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken Kitabı Hakkında Bilgiler

GİTA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Osman Coşkun olan İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. GİTA YAYINLARI ait olan İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken Google Drive İle PDF İndir

İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken Yandex Disk İle PDF İndir

İkinci Ergenekon Kurtuluş Savaşı Başlarken Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel