İktisadın Temelleri Pdf İndir *Ücretsiz

İktisadın Temelleri Pdf İndir – İktisadın Temelleri PDF Kitap İndir

İktisadın Temelleri ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİktisadın Temelleri ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İktisadın Temelleri Bilgileri

Bilindiği gibi, iktisat okumanın çok çeşitli nedenleri vardır. Bu nedenlerin başında, hiç kuşkusuz, günümüz dünyasını, insan ilişkilerini, ülkeler arası ilişkileri, birey ya da firma davranışlarını kavrama isteği gelmektedir. Aslına bakarsanız, hangi bilim alanında çalışıyor olursa olsun bi bireyin çevresinde olup bitenleri kavraması için ekonomi bilgisi taşıyor olması bir zorunluktur. İnsanın yeryüzünde varolmasından beri kaşılaştığı “İktisadi sorun”, belki de bugün, hiç olmadığı kadar büyük bir önem taşımaktadır. Bu kitap kaleme alınırken, ekonomi yazınındaki en son gelişmelerin ışığında iktisat bilimini yeniden değerlendirmek, temel amaç olmuştur. Bu olgulardan hareketle yazılan bu kitabın amacı, mikro ve makro iktisadın temel konularını yeniden ele almak ve iki dönemlik İktisada Giriş derslerinde kullanılabilecek biçimde gerçek dünya olaylarına uygulanabilecek bir bakış açasıyla konuları bütünleştirmektir. Kitaptaki konuların kapsamı ve düzeyi belirlenirken, üç temel düşünceden hareket edilmiştir. Birincisi, giriş niteliğindeki böyle bir kitapta, temel, basit ve kullanılabilir bir iktisat yazınına yer verilmesi gerektiğidir. İkincisi, geleneksel yaklaşımlara oranla, günümüz çağdaş iktisadının gerçek dünya olaylarını çözümlemede daha yararlı ve daha ilgi çekici oludğu gerçeğidir. Bu temel düşüncelere de yanıt verme amacıyla kapsamı oluşturulan kitabımız, iktisat ve işletme eğitimine başlayan birinci sınıf öğrencilerine veya sosyal bilimlerin diğer alanlarında okuyan öğrencilerle, okul sonrası çeşitli iş sınavlarına girecek kişilere yönelik olarak hazırlanmıştır. Çok fazla matematiksel olamayan, ancak analitik ve tamamen günümüz iktisadının gerçek dünya olaylarına uygulandığı örneklerden oluşan kitabımızın tüm kullanıcılara yararlı olmasını dileriz.

Kitap Adı : İktisadın Temelleri
Yayın Tarihi : 12.03.2015
Yazar : Prof. Dr. M. İlker Parasız
Yayın Evi : ORİON KİTABEVİ
Sayfa Sayısı : 503
ISBN : {isbn}

İktisadın Temelleri Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İktisadın Temelleri indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İktisadın Temelleri Kitabı Hakkında Bilgiler

ORİON KİTABEVİ çıkarmış olduğu yazarı Prof. Dr. M. İlker Parasız olan İktisadın Temelleri kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İktisadın Temelleri Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İktisadın Temelleri Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ORİON KİTABEVİ ait olan İktisadın Temelleri kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İktisadın Temelleri Google Drive İle PDF İndir

İktisadın Temelleri Yandex Disk İle PDF İndir

İktisadın Temelleri Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel