İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları Pdf İndir *Ücretsiz

İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları Ücretsiz Pdf İndir – İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları PDF Kitap İndir

İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları Bilgileri

Tarihin en eski mesleklerinden olan tıpla ilgili bazı çalışmaların çeşitli inanç sistemleriyle örülü bitkisel tedav ilere dayandığını tıpla ilgili tarihi eserlerden görmek mümkündür. Üzerinde çalıştığımız eser Kitabu ‘İlac-name adını taşımaktadır. Eser, miladi 1556 yılında Muhammed adlı biri tarafından İstanbul‟da istinsah edilmiştir. Eserde baş, göz, ağız, diş, bel, makat kaşınması, idrar kaçırma gibi hastalıkların şifasında kullanılacak bitkiler, macunlar ile bunlardan ilaç hazırlama reçeteleri sade bir Türkçe ile açıklanmıştır. Bu hastalıklara iyi gelecek yiyecekler ile zararlı yiyecekler hakkında bilgi verilmiş, çeşitli tavsiyelerde bulunulmuştur. Eser; Giriş, İnceleme, Çeviri Yazı, Sadeleştirilmiş Metin, Dizin, Ekler Dizini ve Tıpkıbasım‟dan meydana gelmiştir.

Kitap Adı : İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları
Yayın Tarihi :
Yazar : Mehmet Yastı
Yayın Evi : Palet Yayınları
Sayfa Sayısı : 216
ISBN : 9786057600639

İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları Kitabı Hakkında Bilgiler

Palet Yayınları çıkarmış olduğu yazarı Mehmet Yastı olan İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. Palet Yayınları ait olan İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları Google Drive İle PDF İndir

İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları Yandex Disk İle PDF İndir

İlac Name Mehmet Yastı Palet Yayınları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel