İlk Aralık Pdf İndir *Ücretsiz

İlk Aralık Pdf İndir – İlk Aralık PDF Kitap İndir

İlk Aralık ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİlk Aralık ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İlk Aralık Bilgileri

“Bir aralığa vardık, gözlerimiz ‘birbirimize’ gerçek, sözlerimiz ‘birbirimize’ ait iken… An geçe durup yorulduk ilk aralığın gerçeğine, var ettiği ‘sen’ gibi… Dünyayı göz görür, evet ama ‘seni’ gerçeğin ilk aralığına kim anlar? Anlar da soluna çarpan her anın doğuşuna var olur… Sebebi olup göğsün soluna çarpan anın, yürüyüp geçmek mümkün mü gerçeğin sessizliğine sessiz kalıp ne gözlerinin yaşı ne söz ve ne de bakışların sessiz yokuşa baktığı yer ve sana aitken; ‘ne olduğun’ ve ‘adın’ hep orada durur… ‘İlk Aralık’, sessiz yokuş adımının gerçekliğidir… ‘İlk Aralık’ yaşanınca sessiz yokuştaki soluğun açılır, başını az yukarı kaldırıp ve övünçle, bir yönünde de sessiz yokuşa bakılan yer vardır; hep orada durur, sessiz ve tadılmamış soluğun… Hep orada durur, soluğuma gerek ‘adını’ yaşamak ve bilmek, gözlerini soluğumla anıp…”
 
Uğur Tergek

Kitap Adı : İlk Aralık
Yayın Tarihi : 14.07.2020
Yazar : Uğur Tergek
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 62
ISBN : {isbn}

İlk Aralık Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İlk Aralık indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İlk Aralık Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Uğur Tergek olan İlk Aralık kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İlk Aralık Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İlk Aralık Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan İlk Aralık kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İlk Aralık Google Drive İle PDF İndir

İlk Aralık Yandex Disk İle PDF İndir

İlk Aralık Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel