İncil Yeni Ahit Pdf İndir *Ücretsiz

İncil Yeni Ahit Pdf İndir – İncil Yeni Ahit PDF Kitap İndir

İncil Yeni Ahit ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİncil Yeni Ahit ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İncil Yeni Ahit Bilgileri

İncil’in ilk Türkçe çevirisi 17. yüzyılda Padişah IV. Mehmet’in döneminde yapıldı. Padişahın çevirmenlerinden Ali Bey’in bu çevirinin sonuçlanmasında önemli katkısı oldu. 1827 yılında Arap harfleriyle yayınlanan çeviri dil devriminden önce birkaç kez gözden geçirildi. Çeviri, 1941 yılında Latin harfleriyle yayınlanmadan önce bir kez daha gözden geçirildi ve günümüze dek kullanılageldi. Çeviri, son on yıl içinde yapılan Eski Antlaşma çevirisiyle ilgili çalışmalar ışığında yeniden gözden geçirildi.
 
Mesih inancının gelişmesini inceleyen yazar Luka, yaklaşık 80 yılında esinlenerek sunduğu ilk yazıdır İncil. İkincisi Habercilerin İşleri’dir. Yazma yeteneği çok güçlü olan bu doktor-tarihçi, Mesih’in insanlığın kurtarıcısı olarak dünyaya gelişini ve esinlediği inancın yayılışını kaleme aldı. Amacı okuyucunun imanına tarihsel temel ve kanıt sağlamaktı.
 
Luka, İsa’nın yaşam ve hizmet öyküsünü dile getiriyor.

Kitap Adı : İncil Yeni Ahit
Yayın Tarihi : 28.09.2020
Yazar : Kolektif
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 736
ISBN : {isbn}

İncil Yeni Ahit Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İncil Yeni Ahit indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İncil Yeni Ahit Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Kolektif  olan İncil Yeni Ahit kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İncil Yeni Ahit Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İncil Yeni Ahit Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan İncil Yeni Ahit kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İncil Yeni Ahit Google Drive İle PDF İndir

İncil Yeni Ahit Yandex Disk İle PDF İndir

İncil Yeni Ahit Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel