İnsan Nasıl Düşünür? Pdf İndir *Ücretsiz

İnsan Nasıl Düşünür? Pdf İndir – İnsan Nasıl Düşünür? PDF Kitap İndir

İnsan Nasıl Düşünür? ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİnsan Nasıl Düşünür? ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İnsan Nasıl Düşünür? Bilgileri

Satın aldığınız bir kulaklık veyahut saç düzleştirici dahi yanında kullanım kılavuzuyla gelirken, tüm dünyayı algılayıp yolumuzu çizmemize imkan sağlayan beynimizin nasıl çalıştığına pek az kafa yormamız tuhaf değil mi? Dr. John Paul Minda’nın İnsan Nasıl Düşünür ile yaptığı şey bu aslında. Herkes için kolay ve anlaşılır bir zihin kullanma kılavuzu sunmak. Elbette bu kılavuz, okuyucusuna üstün bir kullanım kabiliyeti vadetmiyor. Yaptığı şey, kafamızın içindeki protein ve yağdan oluşan o kıvrımlı şeyin nasıl çalıştığına dair genel bir perspektif sunmak.
Pazarda meyve seçerken ya da aldığınız evlilik teklifini değerlendirirken kafamızın içinde neler kopuyor sahiden? Dahası, doğru olduğuna inandığımız bir seçeneğe nasıl ulaşıyoruz? Bir karar alırken, yolumuzu çizerken, dünyada olan biteni anlamlandırmaya çalışırken hangi devreler açılıyor, hangi faktörler ağırlığını koyuyor? Farkında olmadan hangi engellere takılıyor, hangi gölgelerden kaçıyoruz?
İnsan Nasıl Düşünür, beyin ve zihin üzerine yirmi yılı aşkın bir çalışmanın ürünü. Güçlü bir nörobilim ve bilişsel/davranışsal psikoloji metni. Ancak eser, ne denli kusurlu varlıklar olduğumuzu bize hatırlatmasıyla eşsiz bir deneyime dönüşüyor biraz da. Kendimize ve dünyaya dair kavrayışımızın sınırlarında yürümek, kontrolün bizde olduğunu düşünürken aslında ne kadar aciz olduğumuzu fark etmek…  Günün sonunda ortaya çıkan manzara şöyle bir şey: Rasyonel varlıklar değiliz, eksiğiz, bile bile ladeslerden kaçamıyoruz. İçimizde cereyan edenlere tanık oldukça, o meşhur deyişi hatırlıyoruz: Beyin kusursuz bir hizmetkar ama berbat bir efendidir.

Kitap Adı : İnsan Nasıl Düşünür?
Yayın Tarihi : 26.11.2021
Yazar : John Paul Minda
Yayın Evi : OKUYAN US YAYIN
Sayfa Sayısı : 436
ISBN : {isbn}

İnsan Nasıl Düşünür? Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İnsan Nasıl Düşünür? indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İnsan Nasıl Düşünür? Kitabı Hakkında Bilgiler

OKUYAN US YAYIN çıkarmış olduğu yazarı John Paul Minda olan İnsan Nasıl Düşünür? kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İnsan Nasıl Düşünür? Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İnsan Nasıl Düşünür? Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. OKUYAN US YAYIN ait olan İnsan Nasıl Düşünür? kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İnsan Nasıl Düşünür? Google Drive İle PDF İndir

İnsan Nasıl Düşünür? Yandex Disk İle PDF İndir

İnsan Nasıl Düşünür? Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel