İnsan Oyunu Pdf İndir *Ücretsiz

İnsan Oyunu Pdf İndir – İnsan Oyunu PDF Kitap İndir

İnsan Oyunu ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİnsan Oyunu ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İnsan Oyunu Bilgileri

Para mühim şey elbette, çok para daha da mühim. Kısa hayatlarımızın neredeyse tamamı ya para için çalışarak ya da onun hayalini kurarak geçer. Paranın matematiği tuhaftır, çünkü para düşüncesi ona sahip olma ile ters orantılıdır. Cüzdan ne kadar boşsa zihin o kadar doludur para ile.

Peki ölmek üzere olan bir adam, üstelik çok zengin bir adam ne kadar çok parası olursa olsun hayatı boyunca kendisinden esirgenmiş gerçek sevgiyi satın alamamış olmanın üzüntüsüyle neler hisseder? Öfkesiyle neler düşünür? Nefretiyle neler söyler? Yoksa yenilgiyi kabul edip affetmeyi öğrenmiş midir? En yakınlarından göremediği bu sevgiyi yabancılarda ararken buldukları ona yetmiş midir? Son nefesini vermeden önce aklından, kalbinden neler geçer? Ölmeyi kabullenebilmek, ruhunu huzura kavuşturmak için neler yapar?

Mete Öztürk son eserinde, masadan kalkmak üzereyken gelen hesaba itiraz eden bu adamın zihnindeki karanlık labirentte kurduğu oyununu anlatırken, bizi insan aklının derinliklerinde bir yolculuğa çıkarıyor…

Kitap Adı : İnsan Oyunu
Yayın Tarihi : 11.11.2014
Yazar : E. Mete Öztürk
Yayın Evi : P KİTAP
Sayfa Sayısı : 248
ISBN : {isbn}

İnsan Oyunu Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İnsan Oyunu indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İnsan Oyunu Kitabı Hakkında Bilgiler

P KİTAP çıkarmış olduğu yazarı E. Mete Öztürk olan İnsan Oyunu kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İnsan Oyunu Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İnsan Oyunu Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. P KİTAP ait olan İnsan Oyunu kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İnsan Oyunu Google Drive İle PDF İndir

İnsan Oyunu Yandex Disk İle PDF İndir

İnsan Oyunu Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel