İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 Pdf İndir *Ücretsiz

İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 Pdf İndir – İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 PDF Kitap İndir

İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 Bilgileri

“Şimdi atla kollarıma. İşte bunu kutlayabilirsin. Bu tip adamlara her onların dediğinin doğru olmadığını ve onların dediklerinin yapılmayacağını göstermek zorundasın.”
 
Ahmet- Sedat yine yalanlarını Efsun’a aşılamaya devam etti. “Bu eski kurtlar çok akıllıdırlar. Ama bunların aklıda lahana yemeğinden sonra midede oluşan gaz sıkışması gibi beyinlerinin bir yerine sıkışır kalırsa, bu adamların bize hiç faydası olmaz. İşte o gaz sıkışmasının onların beyinlerinde oluşmaya başladığı anlarda biz de onlara yardımcı olacağız ki, onlarda bize ileride faydalı olabilsinler. Yoksa boşuna kürek çekeriz. Bu adamlar bir yerde kendilerine çevresi tarafından verilen gazlar nedeniyle kuş beyinlidirler. Ve aynı kuşlar gibi düşünürler. Hatta kuşa bunların beyinlerini taksan, kuş bile bazen ters uçar. Fakat yaşadıkları müddet boyunca, kuşlar gibi etrafındaki karıncaları, yani sizleri yerler. Hiç düşünmezler, öldüklerinde, karıncalar da onları yiyecek.”
 
Karman Ağa, pazar günü öğleden sonra gelinin evindeydi. Orada Ahmet- Sedat’ı da konuşlanmış görünce bozulmadı değil. Daha yeni dul kalmış gelininin evinde yabancı bir kişinin bulunması, Karman Ağa’nın aile geleneği denilen zımbırtı örflerine karşı bir durumdu, ama şimdi uyuzluk çıkartmanın da zamanı değildi.
 
Gelininin anlattığı kadarıyla, bu Ahmet- Sedat denilen adam yumuşak mizaçlı, fakat keçi gibi inatçıydı. Yeri geldi mi de karşısındakini eşek gibi tepen bir adamdı.

Kitap Adı : İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2
Yayın Tarihi : 15.06.2019
Yazar : Selim Alpan
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 132
ISBN : {isbn}

İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Selim Alpan olan İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 Google Drive İle PDF İndir

İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 Yandex Disk İle PDF İndir

İntikamın En Tatlısı / Yaşanmış Seri Hayat Hikayeleri 2 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel