İpek Mendil Pdf İndir – EŞİK YAYINLARI Pdf İndir

İpek Mendil Pdf İndir – İpek Mendil PDF Kitap İndir

İpek Mendil ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİpek Mendil ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İpek Mendil Bilgileri

Zifiri karanlıkta güç bela gördüğüm kadarıyla bir adam vardı. Bu saatte mezarlıkta ne işi olabilirdi? Biraz dikkatlice bakınca eliyle beni yanına çağırır gibi bir işaret çaktı. 
Gözlerime inanamıyordum. Beyazlar içinde kolları yanlara açık bir adam duruyordu. Enseme  doğru  vuran  bir  sıcaklık  hissettim.  Soğuk  soğuk  terliyordum.  Önce 
bağırmak, sesimi birilerine duyurmak istedim ancak bağıramadım. Kendimi zorlayıp mümkün  olduğu  kadar  hızlı  yürümeye  çalışırken  bir  taraftan  da  bildiğim  bütün 
duaları okuyordum. Mezarlık duvarının ortalarına aklaştığım zaman korkarak bir daha baktım, ısrarla beni çağırıyordu. Tekrar tekrar baktım. Hep aynı… Heyecan ve korkudan boğazım kurumuştu. Bu saatlerde sadece köpek seslerinin duyulabileceği bu yerde kulağımı tuhaf sesler tırmalıyordu. Yol kenarlarındaki gölgeler durmadan şekil değiştiriyor, binaların toprak damlarında gölgeler oynaşıyordu. Mezarlığı bir an önce geçmek istedikçe ayaklarım birbirine dolaşıyor, sanki karanlıkta bir duvara toslar gibi oluyordum. Belki çocukken dinlediğim hikâyeler bilinçaltından çıkıyor, 
ölümün  soğuk  ve  ürpertici  nefesini  hissettiriyordu  bana.  Köpek  sesi  duyunca  bu kadar sevindiğim olmamıştır. Köylük yerde, geceleyin korkudan arkalarına teneke 
bağlayıp gezenleri hatırladım böylece. Bu eylem korkuyu bastırıyordu. Ses, sessizliği örterken, korkudan ikiye yarılmak üzere olan kişiye de kol kanat geriyordu.

Kitap Adı : İpek Mendil
Yayın Tarihi : 02.03.2017
Yazar : Abdurrezzak Aydın
Yayın Evi : EŞİK YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 72
ISBN : {isbn}

İpek Mendil Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İpek Mendil indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İpek Mendil Kitabı Hakkında Bilgiler

EŞİK YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Abdurrezzak Aydın olan İpek Mendil kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İpek Mendil Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İpek Mendil Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EŞİK YAYINLARI ait olan İpek Mendil kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İpek Mendil Google Drive İle PDF İndir

İpek Mendil Yandex Disk İle PDF İndir

İpek Mendil Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel