İran ve İsveçli Subaylar Pdf İndir *Ücretsiz

İran ve İsveçli Subaylar Pdf İndir – İran ve İsveçli Subaylar PDF Kitap İndir

İran ve İsveçli Subaylar ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİran ve İsveçli Subaylar ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İran ve İsveçli Subaylar Bilgileri

20. yüzyılda dünyanın önemli nüfuz bölgelerinden biri de Ortadoğu coğrafyası idi. Bölgenin önde gelen devletlerinden biri olan İran, iki büyük güç İngiltere ve Çarlık Rusya arasında kalmış ve söz konusu ülkelerin mücadele alanı olmuştur. Jandarmanın eğitimi için 1911 yılında İran’a gelen İsveçli subaylar; İran’ın askeri, siyasi ve ekonomik vaziyetinde doğrudan etkili olmuşlardır. Elinizdeki kitabın amacı: İsveçli subayların, İran’da kaldığı süre zarfında askeri, sosyal, siyasi ve ekonomik gelişmelere tanıklık ederek çekmiş veya çektirdikleri fotoğraflar ile belgesel bir kaynak sunmaktır. Eser, İran tarihinde önemli bir kırılma noktası teşkil eden “1911-1916” zaman dilimi üzerinde yoğunlaşmaktadır. Eserde yer alan fotoğraflar sadece İran’a değil Osmanlı Devleti’ne ve Alman askerlerine ait fotoğrafları da ihtiva etmektedir. Fotoğraflar, özellikle İran kentlerine, insanlarına, sosyal hayatına ve askeri durumuna dair bir cevelanın öyküsünü oluşturmaktadır. Bir asır öncesinden objektiflere yansıyan bu görüntüler geçmişe ışık tuttuğu gibi tarihi olayların analizinde de önemli bir kaynak oluşturmaktadır.

Kitap Adı : İran ve İsveçli Subaylar
Yayın Tarihi : 20.06.2019
Yazar :
Yayın Evi : HİPER YAYIN
Sayfa Sayısı : 480
ISBN : {isbn}

İran ve İsveçli Subaylar Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İran ve İsveçli Subaylar indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İran ve İsveçli Subaylar Kitabı Hakkında Bilgiler

HİPER YAYIN çıkarmış olduğu yazarı  olan İran ve İsveçli Subaylar kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İran ve İsveçli Subaylar Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İran ve İsveçli Subaylar Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. HİPER YAYIN ait olan İran ve İsveçli Subaylar kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İran ve İsveçli Subaylar Google Drive İle PDF İndir

İran ve İsveçli Subaylar Yandex Disk İle PDF İndir

İran ve İsveçli Subaylar Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel