İsimsiz Çocuk Pdf İndir *Ücretsiz

İsimsiz Çocuk Pdf İndir – İsimsiz Çocuk PDF Kitap İndir

İsimsiz Çocuk ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİsimsiz Çocuk ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İsimsiz Çocuk Bilgileri

Bu kitap sizi Kaliforniya tarihindeki en ciddi çocuk istismarı vakalarından biriyle ve anne kavramının en şeytani boyutuyla yüz yüze getiriyor.
Alkolik ve duygusal olarak dengesiz annesi tarafından vahşice dövülen ve ölesiye aç bırakılan Dave Pelzer’in bir çırpıda okunan ama akıllardan kolayca çıkmayan hikâyesi bu. Öyle bir anne düşünün ki öngörülemez ve dolambaçlı oyunlar oynuyor, çocuğuna türlü türlü işkenceler yapıyor ve onu her gün ölümle burun buruna getiriyor. Dave hayatta kalmak için annesinin bu oyunlarını kazanmak zorunda. Ne yazık ki annesi onu oğlu olarak değil, bir köle olarak görüyor. İsmiyle çağırmaya bile tenezzül etmediği bir köle…
Dave evlerinin bodrum katında eski bir yatakta yatıyor, giysileri kirli ve yırtık pırtık. Annesi güzel bir şeyler yemesine izin verdiğinde de bu ancak bir köpeğin burun kıvıracağı türden şeyler oluyor. Dave’in yaşadığı kâbustan kimsenin haberi yok. Sevgisiz, çaresiz ve yapayalnız. Sahip olduğu tek şey hayalleri, onlar sayesinde ayakta kalabiliyor. Aslında tek isteği diğer çocuklar gibi olmak; doymak, sıcak bir yatakta uyumak ve sevilmek…
 

Kitap Adı : İsimsiz Çocuk
Yayın Tarihi : 13.12.2021
Yazar : Dave Pelzer
Yayın Evi : KORİDOR YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 164
ISBN : {isbn}

İsimsiz Çocuk Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İsimsiz Çocuk indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İsimsiz Çocuk Kitabı Hakkında Bilgiler

KORİDOR YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Dave Pelzer olan İsimsiz Çocuk kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İsimsiz Çocuk Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İsimsiz Çocuk Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KORİDOR YAYINCILIK ait olan İsimsiz Çocuk kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İsimsiz Çocuk Google Drive İle PDF İndir

İsimsiz Çocuk Yandex Disk İle PDF İndir

İsimsiz Çocuk Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel