İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları Pdf İndir *Ücretsiz

İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları Ücretsiz Pdf İndir – İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları PDF Kitap İndir

İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları Bilgileri

1970’li yıllar, Türkiye’nin en çalkantılı dönemlerinden biri olarak tarihe geçti. Bu dönemden akılda kalan 12 Mart 1971 askerî muhtırası, banka soygunları, devrimci sol ile ülkücü militanların silahlı çatışmaları, her iki taraftan gencecik insanların ölmeleri, gencecik insanların idam edilmeleri, bir halk devrimi gerçekleştirmeyi hayal eden devrimci sol militanların devrim pratiğini öğrenmek için gizlice Suriye’deki Filistin kamplarına gitmeleri, Türkiye’ye geri dönüp şehir ve kır gerillalığına soyunmaları. İşte bu çalkantılı dönemin en önemli eylemlerinden biri, dönemin İsrail Başkonsolosu Ephraim Elrom’un 17 Mayıs 1971 Pazartesi günü THKP-C lideri Mahir Çayan ve arkadaşları tarafından kaçırılmasıydı. Çayan ve arkadaşları, Elrom’un serbest bırakılması karşılığında hapiste bulunan devrimci militanların serbest bırakılmalarını istediler. Hükümet, bu isteği reddettiği gibi tarihe mâl olan Balyoz Harekâtı ile dönemin bütün sol görüşlü aydınlarını tutukladı. Balyoz Harekâtı ve akabinde ilan edilen sokağa çıkma yasağı ile İstanbul’un ev ev aranması, Elrom’un infaz edilmesini çabuklaştırdı. Elrom’un cesedi, 23 Mayıs 1971 Pazar sabahı saat 04.15’te Nişantaşı’nda bir apartman dairesinde bulundu. Bu çalışma, 1971 yılının Mayıs ayında yedi gün boyunca cereyan eden bu olayı tüm cepheleriyle incelemekte.

Kitap Adı : İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları
Yayın Tarihi :
Yazar : Rıfat N. Bali
Yayın Evi : Libra Yayınları
Sayfa Sayısı : 416
ISBN : 9786059022835

İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları Kitabı Hakkında Bilgiler

Libra Yayınları çıkarmış olduğu yazarı Rıfat N. Bali olan İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. Libra Yayınları ait olan İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları Google Drive İle PDF İndir

İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları Yandex Disk İle PDF İndir

İsrail Başkonsolosu Ephraim Elromun İnfazı Rıfat N. Bali Libra Yayınları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel