İtiraz Pdf İndir *Ücretsiz

İtiraz Pdf İndir – İtiraz PDF Kitap İndir

İtiraz ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİtiraz ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İtiraz Bilgileri

Avukat Stanton Shaw güneyli çekiciliği, unutulmaz gülümsemesi ve büyüleyici yeşil gözleriyle hayır denmesi zor bir adamdır. Stanton için lise aşkı, yani çok sevdiği kızının annesi bir başkasıyla evleneceğini söyleyene kadar her şey yolundadır. Düğün davetiyesini alan genç adamın tek hedefi vardır: Düğünü iptal ettirmek.

Sofia Santos ise ülkedeki en saygın ceza savunma avukatı olmayı planlayan zeki bir kadındır ve ilişkilere ayıracak zamanı da yoktur. Meslektaşı ve arkadaşı Stanton yardımını istediğinde onu reddedemez hatta planına ortak olmayı kabul eder. Fakat Stanton’a karşı hisler besleyen kalbi tam tersini söyler.

Belki de düğüne sayılı günler kala, yapılan planlar arzulara yenik düşecektir.

Kitap Adı : İtiraz
Yayın Tarihi : 07.02.2022
Yazar : Emma Chase
Yayın Evi : NEMESİS KİTAP
Sayfa Sayısı : 296
ISBN : {isbn}

İtiraz Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İtiraz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İtiraz Kitabı Hakkında Bilgiler

NEMESİS KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Emma Chase olan İtiraz kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İtiraz Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İtiraz Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NEMESİS KİTAP ait olan İtiraz kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İtiraz Google Drive İle PDF İndir

İtiraz Yandex Disk İle PDF İndir

İtiraz Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel