İttihat ve Terakki Anılarım Pdf İndir *Ücretsiz

İttihat ve Terakki Anılarım Pdf İndir – İttihat ve Terakki Anılarım PDF Kitap İndir

İttihat ve Terakki Anılarım ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİttihat ve Terakki Anılarım ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İttihat ve Terakki Anılarım Bilgileri

İbrahim Temo, 22 Mart 1865’te Manastır vilâyeti Ohri kazasının Struga kasabasında doğdu. Asıl adı İbrâhim Edhem olup babası, tüccar Murad Bey’dir. Daha sonra soyadı haline gelen Temo lakabı kendisine arkadaşları tarafından takılmıştır. Arnavut asıllı Osmanlı siyasetçi, doktor. Hem Osmanlı’da hem Arnavutluk’ta hem de Romanya’da siyasi ve tıbbi faaliyetlerde bulunmuş önemli bir siyasî kişiliktir.
 
İbrahim Temo, kendisi gibi Mekteb-i Tıbbiyede öğrenci olan arkadaşları Diyarbakırlı İshak Sükûtî, Çerkez Mehmed Reşid ve Arapkirli Abdullah Cevdet ile birlikte gizli İttihâd-ı Osmânî Cemiyeti’ni kurdu (Mayıs 1889). Daha sonra Osmanlı İttihat ve Terakkî Cemiyeti adını alacak olan bu cemiyetin bir numaralı üyesi oldu. Mekteb-i Tıbbiyede ders programlarını protesto için gerçekleştirilen öğrenci direnişine öncülük etti.
 
Elinizdeki kitap, İttihat ve Terakki Cemiyeti’nin kurucusu İbrahim Temo’nun o süreçteki hizmetleri ve hatıralarının kaleme alındığı kıymetli bir eser.

Kitap Adı : İttihat ve Terakki Anılarım
Yayın Tarihi : 11.12.2021
Yazar : İbrahim Temo
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 152
ISBN : {isbn}

İttihat ve Terakki Anılarım Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İttihat ve Terakki Anılarım indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İttihat ve Terakki Anılarım Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı İbrahim Temo olan İttihat ve Terakki Anılarım kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İttihat ve Terakki Anılarım Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İttihat ve Terakki Anılarım Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan İttihat ve Terakki Anılarım kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İttihat ve Terakki Anılarım Google Drive İle PDF İndir

İttihat ve Terakki Anılarım Yandex Disk İle PDF İndir

İttihat ve Terakki Anılarım Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel