İzmir Hikayeleri Pdf İndir *Ücretsiz

İzmir Hikayeleri Pdf İndir – İzmir Hikayeleri PDF Kitap İndir

İzmir Hikayeleri ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenİzmir Hikayeleri ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

İzmir Hikayeleri Bilgileri

İzmir Hikâyeleri, Son Posta gazetesinde tefrika ediliş tarihine göre; “Deli Fato”, “İki Sima”, “Civelek Ziver”, “Ayni Tata”, “Güzel İhsan”, “Gerilere Doğru”, “Uzak Hatıralar” ve “Abdi ile Karanfil” olmak üzere toplam sekiz hikâyeden oluşmaktadır. Uşaklıgil, ölümünden yaklaşık iki yıl önce kaleme aldığı bu anı hikâyelerinde çocukluk yıllarını geçirdiği İzmir’in arka mahallelerine, yerli mahallelerine iner. Bu mahallelerde her birinin acı tatlı ayrı bir hikâyesi olan insanlar arasında dolaşır. 
Halid Ziya İzmir Hikâyeleri’nde, bugün adı bile unutulmuş, sadece eski gazetelerin soluk sayfalarında birer kelime olarak varlığını sessizce sürdüren sokak ve mahalle isimlerinden, bu mahallelerde yaşanan hayata, gelenek ve göreneklere, örf ve âdetlere kadar, bir yığın unutulmuş hatırayı yeniden diriltir. 
“Ölümünden sonra basılan bu kitabı İzmirlilere ithaf ettiğini babam bana son günlerinde söylemişti.”
Bülent Uşaklıgil
 

Kitap Adı : İzmir Hikayeleri
Yayın Tarihi : 04.02.2022
Yazar : Halid Ziya Uşaklıgil
Yayın Evi : KAPRA YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 255
ISBN : {isbn}

İzmir Hikayeleri Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İzmir Hikayeleri indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

İzmir Hikayeleri Kitabı Hakkında Bilgiler

KAPRA YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Halid Ziya Uşaklıgil olan İzmir Hikayeleri kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

İzmir Hikayeleri Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İzmir Hikayeleri Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAPRA YAYINCILIK ait olan İzmir Hikayeleri kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

İzmir Hikayeleri Google Drive İle PDF İndir

İzmir Hikayeleri Yandex Disk İle PDF İndir

İzmir Hikayeleri Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel