Kadınlar Ülkesi Pdf İndir *Ücretsiz

Kadınlar Ülkesi Pdf İndir – Kadınlar Ülkesi PDF Kitap İndir

Kadınlar Ülkesi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKadınlar Ülkesi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kadınlar Ülkesi Bilgileri

Feminist edebiyatın en önemli erken dönem temsilcilerinden Charlotte Perkins Gilman, Dağı Yerinden Oynatmak adlı eserinin ardından yeni bir ütopya kuruyor: Kadınlar Ülkesi. 

Maceraya ve bilime düşkün ancak kişilikleri birbirinden tamamen farklı üç Amerikalı erkek sadece kadınların yaşadığı bir ülke keşfeder. Yaşadıkları dünyadaki kötülükler, düşmanlıklar, savaşlar yoktur bu ülkede, aksine derin bir dostluk ve kardeşlik, hepsinden önemlisi evrensel bir annelik duygusu vardır. Kahramanlarımız, hoş burada kahraman sıfatını hak eden erkekler midir sizler karar vereceksiniz, bu eşsiz ülkeye uyum sağlamaya çalışırken zihinlerindeki kadın algısı değişmeye başlar ve hem kadınları hem de birbirlerini yeniden tanırlar. 

Böyle bir yerde neler kazanacak, nelerden mahrum kalacak, neleri arayacak ya da hiç aramayacaklardır? Gilman 1915 yılında bu kitabı kaleme alırken sadece kadınların hayattaki konumlarına değil, aynı zamanda dönemin politikasına, ekonomisine, tarımına, eğitimine, yoksulluğuna, bilimine ve daha nicesine o kendine özgü hiciv dolu üslubuyla değinmiştir. 

Kadınlar Ülkesi kadınların başarabileceklerine, dostluğun ve birlikteliğin getirilerine, savaşsız ve hoşgörülü bir dünyanın umuduna sesleniştir.
 

Kitap Adı : Kadınlar Ülkesi
Yayın Tarihi : 12.01.2022
Yazar : Charlotte Perkins Gilman
Yayın Evi : CEM YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 176
ISBN : {isbn}

Kadınlar Ülkesi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kadınlar Ülkesi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kadınlar Ülkesi Kitabı Hakkında Bilgiler

CEM YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Charlotte Perkins Gilman olan Kadınlar Ülkesi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kadınlar Ülkesi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kadınlar Ülkesi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CEM YAYINEVİ ait olan Kadınlar Ülkesi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kadınlar Ülkesi Google Drive İle PDF İndir

Kadınlar Ülkesi Yandex Disk İle PDF İndir

Kadınlar Ülkesi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel