Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 Pdf İndir – KADRAN DERGİ Pdf İndir

Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 Pdf İndir – Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 PDF Kitap İndir

Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 Bilgileri

Biz geldik sevgili okur. Biliyoruz biraz zamansız, çat-kapı oldu. Ummazdınız bizden biliyoruz. Ama ne edelim, anlatacak çok şeyimiz vardı; bugüne ve yarına dair. Nasıl olduğu ya da zamansızlığı önemli değil, çünkü yabancın değiliz, biz geldik.
Dilimize aşinasın, korkma, şapkadan tavşan çıkarmayacağız. Ucuz popüler masallar peşinde koşmayacağız. Ne duygu sömürüsüyle, ne yapay böbürlenmeyle işimiz yok zaten. Hem sen bizi tanıyorsun aslında, okudukça hatırlayacaksın. Merak etme, yadırgamayacaksın sözlerimizi, çünkü biz geldik.
Kafamızdan birkaç sigortayı kapatıp geldik, ayağımızdan birkaç zinciri çıkarıp. Dudağımızda ıslak bir şarkıyla, buruk bir tatla geldik. İyi niyetlerle, yamuk-yumuk hayallerle, her biri birbirinden aşkın deli kalemlerle geldik. Tanışız zaten, anımsayacaksın, çünkü biz geldik.
Ukalanın önde gideniyiz, bizi biz yapan da bu. Farklı kılan bu. Sana yakın hissettiren de bu. Her ne söylüyorsak samimiyiz, her ne söylüyorsak içten ve duyarlı. Bizim de yıkık düşlerimiz var senin gibi. Bizim de kimselerin bilmediği, duymadığı sırlarımız. Biz de yalnızlığa, vurgun yemeye, terk edilmeye, haykıracakken susmaya, örselenmeye alışığız senin gibi. Misafirin, sesin, arkadaşın olmaya geldik. Bizdensin aslında sen de, bize yakınsın. Çekinme varlığımızdan, kaynaşacaksın, çünkü biz geldik.
Sana tepeden bakmadan, ucuz entel numaralar yapmadan, yalanlarla beynini yormadan, seviyeni düşürmeden, başkalarının papağanlığına tenezzül etmeden yürüyeceğiz inan. Sana senin kadar benziyoruz zaten. Bir fincan çaya nasıl bağlıysan, bir dostun muhabbetine nasıl âşıksan, gecenin sessizliğine nasıl alışıksan, bize de aynen böyle yakın, böyle candan hissedeceksin, korkma! Çünkü yabancın değiliz, çünkü el âlem değiliz, çünkü dışardan değiliz. Çünkü biz geldik sevgili okur, çünkü biz, seniz…

Kitap Adı : Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018
Yayın Tarihi : 01.10.2018
Yazar :
Yayın Evi : KADRAN DERGİ
Sayfa Sayısı : 40
ISBN : {isbn}

Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 Kitabı Hakkında Bilgiler

KADRAN DERGİ çıkarmış olduğu yazarı  olan Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KADRAN DERGİ ait olan Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 Google Drive İle PDF İndir

Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 Yandex Disk İle PDF İndir

Kadran Dergi Sayı:1 Ekim 2018 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel