Kalbe Bırakılan İlk Öpücük Pdf İndir *Ücretsiz

Kalbe Bırakılan İlk Öpücük Pdf İndir – Kalbe Bırakılan İlk Öpücük PDF Kitap İndir

Kalbe Bırakılan İlk Öpücük ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKalbe Bırakılan İlk Öpücük ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kalbe Bırakılan İlk Öpücük Bilgileri

Hakan Karaduman, iç içe yaşayan bir ailenin, birbirlerinden kopuk bireylerinin arasından sıyrılıp kendine bir hayat kurmak için yola çıkar. Henüz küçüktür ve yanında ondan daha da küçük olan bir kardeşi vardır. Evden çıktıktan sonra Hızır Ali ile tanışır ve hayatı tamamen değişir.
Ebru Akkılıç, Hakan’ı ilk gördüğü andan itibaren unutmak için hiçbir girişimde bulunmamış, bilakis Hakan’ın peşinden gittiği yere gitmiş yine de onu aşka ikna edememişti.
Ebru ile Hakan, zıt kutupların en uç köşeleriydi. Aşkta bu kutupların zıt olması bir şeyi değiştirir miydi?
 
Ebru, Aydos mahallesinin sıcacık insanlarını tanımaya başlayıp, onlarla beraber yaşamanın nasıl da eğlenceli olduğunu, hayatın tadına vardığını hissederken, Hakan, birisi tarafından delice sevilmenin, hiç kimsenin göründüğü gibi olmadığının ve kalbin asla söz dinlemediğinin farkına varacaktı.
 
“Kalbinden öptüm ben seni. Kalbim şahidimdir.”
“Kalbime bir öpücük kondurdun, ölsem de unutamam.”

Kitap Adı : Kalbe Bırakılan İlk Öpücük
Yayın Tarihi : 23.03.2022
Yazar : Funda Kınalı
Yayın Evi : MÜPTELA
Sayfa Sayısı : 352
ISBN : {isbn}

Kalbe Bırakılan İlk Öpücük Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kalbe Bırakılan İlk Öpücük indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kalbe Bırakılan İlk Öpücük Kitabı Hakkında Bilgiler

MÜPTELA çıkarmış olduğu yazarı Funda Kınalı olan Kalbe Bırakılan İlk Öpücük kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kalbe Bırakılan İlk Öpücük Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kalbe Bırakılan İlk Öpücük Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MÜPTELA ait olan Kalbe Bırakılan İlk Öpücük kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kalbe Bırakılan İlk Öpücük Google Drive İle PDF İndir

Kalbe Bırakılan İlk Öpücük Yandex Disk İle PDF İndir

Kalbe Bırakılan İlk Öpücük Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel