Kambur Pdf İndir *Ücretsiz

Kambur Pdf İndir – Kambur PDF Kitap İndir

Kambur ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKambur ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kambur Bilgileri

Bir pencereden izlenen şimdiki zaman, öteki pencerenin önünden geçerken değişiyor, Kambur’da ilk gün son güne dönüşerek akıp gidiyor. Necati Tosuner’in bu kitabında anlattığı öyküler çekinerek, gizlenerek, kaçarak, umuda dair bir küçük çıkış yapamadan yaşamanın öyküleri… Yılgınlık içinde oyalanırken yine de umut bilinmedik bir yerden çıkıp geliyor, satırlara yerleşiyor. Ama umutla şımartılmayı isteyen kişi, kendini durmaksızın yanıltan umuttan da bunalıyor…
Ortalıkta yaygın ve yapışkan dolaşan umudu görüyorum. İspirto kokusu gibi mavi. Sarıyor. Korkuyorum. Söyle, beni yanıltmadığın oldu mu hiç? Diyorum, bulaşmayayım. Bırakmıyor. Ben ürktükçe inatlaşırmış gibi, sarıyor. Hani, beni aramışsın, işte, umut… Bakmışsın, taş duvarda bir tutam dal yeşillenmiş. Bir cami avlusunda, yüksekte ve oymalar arasında, umut da öyle yeşillenir. Hiç ummadığın bir yerde ve anda… Ama, ben bu işten usandım, umut yeşertmeyi bıraktım artık. Erken soluyor. Doyamadan. Ve kalıyorsun kendi başına, –hiç de hoş şey değil doğrusu. Bir baygınlık gibi basıyor umutsuzluk. Eziyor. Bende ezilecek ne kaldı? Eziyor.
Necati Tosuner, yaşamı sadece katlanarak sürdürmenin nasıl bir kamburluk olduğunu anlattığı öykülerden “İki Gün”le TRT Öykü Başarı Ödülü’nü de kazandı…

Kitap Adı : Kambur
Yayın Tarihi : 24.11.2017
Yazar : Necati Tosuner
Yayın Evi : TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 208
ISBN : {isbn}

Kambur Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kambur indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kambur Kitabı Hakkında Bilgiler

TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Necati Tosuner olan Kambur kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kambur Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kambur Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI ait olan Kambur kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kambur Google Drive İle PDF İndir

Kambur Yandex Disk İle PDF İndir

Kambur Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel