Kantar Karakolu Pdf İndir *Ücretsiz

Kantar Karakolu Pdf İndir – Kantar Karakolu PDF Kitap İndir

Kantar Karakolu ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKantar Karakolu ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kantar Karakolu Bilgileri

Ülkemiz; 12 Eylül sabahına şiddetli bir depremle uyandı. Her şey ama her şey alt üst oldu. Kimileri yaralandı, kimileri öldü, kimileri sakat kaldı… Aklını ziyan etti kimileri. Bazıları işini, gücünü yitirdi. Nice yuvalar yıkıldı, nice ocaklar söndü… Nice aşklar yarım kaldı.
Kantar Karakolu, darbe günlerinde küçük bir taşra kasabasında yaşananların tutanağıdır. Her bir sözcüğü, her bir satırı, her bir sayfası doğrudur, gerçektir. “Eve birkaç nefes yolum kalmıştı. Jandarmanın biri silahını bana doğrultarak, “Dur eller yukarı,” dedi. Gülmek mi ağlamak mı lazım geldiğine bir türlü karar veremedim. Bir elimle pazar filesini diğer elimle de yoğurt bakracını tutuyordum. “Ellerimi kaldıramam asker ağa,” dedim. Şaşırdı. Emrini aynı usulle yineledi. “Görmüyor musun elimdekileri,” dedim. “Nasıl ellerimi yukarı kaldırabilirim?”
Bozulduğunu hissettim. “Tamam,” dedi. “Ellerinizdekileri yere bırakın da..

Kitap Adı : Kantar Karakolu
Yayın Tarihi : 30.03.2018
Yazar : Mümtaz Tiftik
Yayın Evi : TURA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 188
ISBN : {isbn}

Kantar Karakolu Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kantar Karakolu indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kantar Karakolu Kitabı Hakkında Bilgiler

TURA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Mümtaz Tiftik olan Kantar Karakolu kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kantar Karakolu Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kantar Karakolu Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TURA YAYINLARI ait olan Kantar Karakolu kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kantar Karakolu Google Drive İle PDF İndir

Kantar Karakolu Yandex Disk İle PDF İndir

Kantar Karakolu Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel