Kaplımbağa ve Ördekler Pdf İndir *Ücretsiz

Kaplımbağa ve Ördekler Pdf İndir – Kaplımbağa ve Ördekler PDF Kitap İndir

Kaplımbağa ve Ördekler ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKaplımbağa ve Ördekler ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kaplımbağa ve Ördekler Bilgileri

Ormanın derinliklerinde hayatından bezmiş bir kaplumbağa yaşarmış. Bu bezgin kaplumbağa her gün sırtındaki ağır kabuktan kurtulmak için dua edermiş. Diğer hayvanlar gibi özgürce dolaşarak yeni yerler görmek, yeni hayvanlarla arkadaş olmak istiyormuş.
Günlerden bir gün, iki gezgin ördekle karşılaşmış. Ördekler, kaplumbağayı öyle üzgün görünce neden bu kadar kederli olduğunu sormuşlar. Kaplumbağa sırtında taşıdığı ağır kabuğundan bıktığını, diğer hayvanlar gibi özgür olmak istediğinden bahsetmiş.
Kaplumbağanın durumuna üzülen ördeklerden biri, “Tamam, biz seni götürürüz, yolumuz sınırsız.” demiş “Toprak üstünde de okyanus üstünde de güvende olacaksın. Cumhuriyetler, krallıklar göreceksin. Eski ve yeni ünlü kentleri göreceksin. Bilge Odysseus gibi yasaları, bilgelikleri, fikirleri öğreneceksin.”
Kaplumbağa ve diğer ördek, bu sözleri duyunca şaşırmışlar.

Kitap Adı : Kaplımbağa ve Ördekler
Yayın Tarihi : 09.10.2020
Yazar : La Fontaine
Yayın Evi : MAVİÇATI YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 64
ISBN : {isbn}

Kaplımbağa ve Ördekler Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kaplımbağa ve Ördekler indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kaplımbağa ve Ördekler Kitabı Hakkında Bilgiler

MAVİÇATI YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı La Fontaine olan Kaplımbağa ve Ördekler kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kaplımbağa ve Ördekler Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kaplımbağa ve Ördekler Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MAVİÇATI YAYINLARI ait olan Kaplımbağa ve Ördekler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kaplımbağa ve Ördekler Google Drive İle PDF İndir

Kaplımbağa ve Ördekler Yandex Disk İle PDF İndir

Kaplımbağa ve Ördekler Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel