Kara’dan İzler Pdf İndir *Ücretsiz

Kara’dan İzler Pdf İndir – Kara’dan İzler PDF Kitap İndir

Kara’dan İzler ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKara’dan İzler ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kara’dan İzler Bilgileri

Kara Knight, hemşirelik okuluna gitmek üzere, yaşadığı kasabadan ayrılmayı ve geleceğe dair temiz bir başlangıç yapmayı dört gözle beklemekte; aşıra korumacı annesini. Kırık kalbini ve acı dolu hatıralarını geride bırakmayı hayal etmektedir. Ancak yirmi beş mil ötede, varlığından habersiz olduğu erkek kardeşi, unutamadığı ablasıyla yeniden bir araya gelmekte kararlıdır.
Kara, kaçırılır ve onu tutsak eden takıntılı kişinin hayali dünyasına atılır. Bildiğini sandığı geçmişi yavaş yavaş açığa çıkarken Kara, ürkütücü bir biçimde hatırlamaya başladığı anıları anlamaya, akıl sağlığını ve kendi güvenliğini korumaya çalışmaktadır. Bu sırada, Kara’nın annesi de uzun süredir gizlediği bir sırrın açığa çıkmasıyla birlikte, kaybetmekten korktuğu kızını kurtarmak için zamanla yarışmaya başlar. Roland planını uygularken saatler geçer. Kara’yı ve kendini, bir daha birbirlerinden ayrılmamak üzere, doğdukları gün ve saatte öldürmeyi planlamıştır.

Kara’dan İzler, özenle yaptığı planı çökmeye başladığında gerçeklikle bağını yavaş yavaş kaybeden kararlı bir katilin ve hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen ancak ailesiyle ilgili olarak inandığı her şeyle birlikte trajik geçmişlerinin gerçekleriyle de yüzleşmek zorunda kalan bir kadın kahramanın hikayesini anlatan, aksiyon dolu, nabız yükseltici bir psikolojik gerilim/polisiye romanı.

Kitap Adı : Kara’dan İzler
Yayın Tarihi : 15.12.2014
Yazar : Melissa Foster
Yayın Evi : HYPERION KİTAP
Sayfa Sayısı : 298
ISBN : {isbn}

Kara’dan İzler Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kara’dan İzler indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kara’dan İzler Kitabı Hakkında Bilgiler

HYPERION KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Melissa Foster olan Kara’dan İzler kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kara’dan İzler Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kara’dan İzler Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. HYPERION KİTAP ait olan Kara’dan İzler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kara’dan İzler Google Drive İle PDF İndir

Kara’dan İzler Yandex Disk İle PDF İndir

Kara’dan İzler Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel